Ford, 2016 model Mustang’i hangardan çıkardı.

Yeni model 2015 yılının başlarında bayilerde yer almaya başlamıştı. Ford 2016 yılı için bazı küçük değişiklikler yapmış. Yeni stil ve paket seçenekleri fark yaratmaya çalışacak.

Mustang EcoBoost Premium modeli yeni Pony paketini sunacak. Bu pakette 3 çizgili at amblemi, kapı altı çizgiler, krom cam kenarları ve 19 inçlik jantlar yer alacak. Yeni siyah aksam paketinde ise siyah renkli spoilerler, siyah amblemler ve 19 inçlik siyah renge boyanmış jantlar yer alacak.

Eğer bunlarda yetmediyse Mustang GT’ye özel California Special Paketinde ön splitter, farklılaştırılmış ızgara, yeni kule gergisi çubuğu ve 19 inçlik siyah aluminyum jantlar yer alıyor ayrıca Ebony deri ve Miko nubuk, kırmızı özel dikişli spor koltuklar ve aluminyum kaplı ön konsol fark yaratan detaylar.

Mustang GT’nin üstü açılabilir versiyonunda yeni Performans Paketi yer alıyor. Bu pakette daha da büyütülmüş ızgara, limitleri arttırılmış spor yaylar ve süspansiyonlar, kilitli diferansiyel, çok daha agresif görünen ön spoiler ve 19 inçlik aluminyum jantlar yer alacak.Ayrıca Mustang GT, 1967 Mustang’e benzeyen kaput üstü sinyalleri sunmaya başladı. Ayrıca bütün Mustang’ler yeni nesil SYNC 3 bilgi-eğlence sistemi ile donatılmış olacaklar.

 

 

 

Kimler Neler Demiş?

İlk yorum yapan olun!

avatar
  Subscribe  
Bana bildir