İkinci el, limitli bütçelere uygun ve kompakt bir otomobil dediğimizde bu üç kriteri de başarıyla dolduran Chevrolet Cruze yenilendi. En azından herkesin aklından bir kere geçmiş olan bu otomobil, Chevrolet Türkiye ve Avrupa’da faaliyetlerine devam ederken satış rakamlarıyla dikkatleri çekmişti. Sahip olduğu keskin hatları ile genelde herkesin beğenisine yaraşan Cruze artık gerçekten daha çekici ve modern bir görünüme kavuşmuş.

Yeni Cruze, ABD California’da test edilirken gizlice fotoğraflandı. Çinli versiyonuna göre Amerikan versiyonunda daha ince ızgara hatlarını gördüğümüz Cruze’da bunlara ek olarak LED gündüz sürüş farları ince bir çizgi halinde aydınlatma grubuna dahil edilmiş. Yanlarda cam çerçevelerinde krom süslemeleri dikkat çeken yeni Cruze’da arkada sportif tampon ve kuyruğa bağlantılı spoiler, sportif görünümü pekiştirmiş.

Çeşitle varvasyonlarda motor seçenekleri sunulması düşünülen Cruze’da bu motorlardan biri, 1.5 litre hacminde 4 silindirli turbo beslemeli benzinli motor olacak. 160 beygir güç ve 250 Nm tork üreten bu güç ünitesinin yanında 2.0 litrelik dizel motor görev alacak ve 151 beygir ve 357 Nm tork üretecek. Şu an için elimizde başka herhangi bir teknik veri bulunmamakta. Bu yılın sonunda tanıtılmasını beklediğimiz yeni Cruze için bizi takipte kalın.

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
3
0
0
 
3
freeyoung6428523jeffwaterss
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
freeyoung
Üye
freeyoung

357 Nm tork kışkırtıcı keşke 1.6 ünitelere koysalar…

6428523
Üye
6428523

Cvic kopyası

jeffwaterss
Üye
jeffwaterss

Eski Cruze daha sadeydi daha güzeldi sanki .