Amerikalı modifiye firmalarından olan ROUSH, 2016 Mustang için hazırladığı özel bir kitle birlikte Mustang kullanıcılarına görsel anlamda gerçek bir “Amerikan Kası” vaat ediyor.

Motorları, sesleri ve kaslı gövdeleriyle şüphesiz herkesin hayran olduğu otomobillerin başında gelen “Amerikan Kas”larına, yapıları gereği modifiye oldukça yakışıyor. ROUSH, hazırladığı 5.0 V8 2015 ROUSH Mustang ile birlikte performans anlamında standart modele değişiklik yapmazken oldukça çekici bir Mustang’in ortaya çıkmasını başarmış.

Tampon, ön ızgara ve hava yarığına sahip ön kaputun yeniden tasarlandığı otomobil, Vossen VPS-302 marka jantlar ile birlikte “Kara Şimşek”i andırıyor.

ROUSH, 5.0 V8 2015 ROUSH Mustang’e sahip olmak isteyenlere bu motor seçeneğinde herhangi bir modifikasyon sunmazken otomobilin 435 BG güç ve 542 Nm’lik tork değerlerini yeterli bulmuş.

Böylesine bir otomobilde daha yüksek performans isteyenler için şimdilik bir çözüm sunulmaması 2015 ROUSH Mustang’in elini zayıflatırken geçtiğimiz aylarda haberini yaptığımız, Galpin Auto Sports‘un tanıttığı 725 BG gücündeki Galpin Rocket Mustang’in bu kulvardaki en iyi seçenek olduğunu belirtelim.

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum "Şimdi daha agresif"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Erhan Tekin
Üye

Çok güzelmiş,bayıldım.