Alman medyası Mercedes-Benz’in makyajlı SL için satış başvurularını bu yılın Aralık ayından itibaren almaya başlayacağını duyurdu.

İlk casus fotoğrafları Şubat ayında yayınlanan makyajlı SL’in teslimatı 2016 Mart ayına programlanmıştı. Bunun üzerine Mercedes-Benz’in Şubat ayında siparişleri alması dikkatleri Mercedes-Benz’e yöneltti.

Fotoğraflarda tasarımdaki belli başlı değişiklikler hemen göze çarpıyor. Yeni LED farların kullanılması, yeni ön ızgara, yeniden tasarlanan yan etekler ve arka difüzör değişiklerin estetik ağırlıklı olduğunu gösteriyor. Modelin arka tarafına geçtiğimizde ise Mercedes’in S modellerinden esinlenerek tasarladığı yeni stoplar modelin arka yüzünde de revizyona gidildiğini gösteriyor.

İç kabin tasarımı hakkında bilgi vermeyen Mercedes-Benz, geliştirilmiş güvenlik ve destek sistemlerini görmek ve kendine has eğlence sistemlerinin açığa çıkması için biraz beklenmesi gerektiğini belirtti.

PAYLAŞ
Önceki içerikFisker için hala şans var mı?
Sonraki içerikHızlı ve artık emekli
Kaan HACIOĞLU

Otopark.com’la ilk tanıştığımda 11 yaşında bir çocuktum. Şimdi ise otomobil tutkunluğunun zirvesindeyim. Yalova Doğa Koleji’nde eğitim hayatımı sürdürüyorum. Sunum yapmayı ve babamın FD6’sını kurcalamayı severim. Her ne kadar ilk kez sürücü direksiyonuna oturduğum araç Civic olsa da ruhumda kırmızı bir Cupra yatar.

Kimler Neler Demiş?

İlk yorum yapan olun!

Bana bildir
avatar
wpDiscuz