Türkiye distribütörlüğünü Şahsuvaroğlu Dış Ticaret’in yürüttüğü 4×4 uzmanı Güney Koreli SsangYong’da Mayıs ayına özel kampanyalar yazı erken yaşatıyor.

Şimdi Ssangyong sahibi olmanın tam zamanı!

Marka, SUV ve MPV modellerine sahip olmak isteyen müşterileri için 0’dan başlayan faiz oranları veya 4.000TL takas desteği sağlarken, 4×2 AT sınıfının değişmez lideri Korando Sports pick-up sahibi olmak isteyen müşterilerine ise 0’dan başlayan faiz oranları veya 1.500 TL takas desteği sunuyor. Mayıs ayı boyunca geçerli kampanyaları ile müşterilerine büyük fırsatlar sunan SsangYong aynı zamanda donanım ve konforu ile de göz dolduruyor.

Güç ve konfor farkını hissettiriyor…

SUV ve MPV sınıfında 7 kişilik geniş iç hacmi, Alman teknolojisi ile üretilmiş 155 hp ve 360 nm tork güç üreten motoru ve şanzıman sistemini bir arada sunan SsangYong’lar, Güney Kore mükemmelliğinde geliştirilen güçlü çelik şasi yapıları ile rakiplerine fark atıyor. Araçlar, part time 4×4 sistemi sayesinde zorlu koşullarda yüksek sürüş kabiliyeti ve şehir içi kullanımda uygun yakıt tüketimi ile akıllı çözümler sunuyor. Sınıfının 4×4 özelliğine sahip tek MPV’si, bağımsız süspansiyon sistemi ile uzun yolculuklarınıza konfor katan Rodius; 1000 d/dk 190 Nm başlangıç tork değeri ile sınıfında performansın öncüsü rolünü üstlenen Rexton W modelleri pazarı domine etmeye devam ediyor. Pazardaki daralmaya karşın 4×2 AT sınıfının değişmez lideri Korando Sports pick-up 2013 sonunda %52,25 olan Pazar payını 2014 sonunda %67’ye taşımış ve yaklaşık %28’lik bir büyüme göstermiştir. Bu gelişime bakıldığında ana nokta olarak müşteri odaklı çalışmalar ve fark yaratan avantajlar ortaya çıkmaktadır. Sürekli olarak müşteri memnuniyetini esas alan Şahsuvaroğlu Dış Ticaret, finansal çözümler ve uygun alternatifler sunmaya devam ediyor.

25 satış ve 42 servis noktasında deneyimli ve eğitimli personeliyle SsangYong müşterilerine hizmet vermekte olan Şahsuvaroğlu Dış Ticaret; 7 gün 24 saat yol yardım hizmeti ile koşulsuz müşteri memnuniyeti sunuyor. 2007 yılından bu yana Ssangyong markasının Türkiye Distribütörlüğünü yapan Şahsuvaroğlu tüm ülkede 48 yıllık tecrübesiyle hizmet sunuyor. Trafikte 12 binden fazla SsangYong marka araç bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk yorum yapan olun!

avatar
  Subscribe  
Bana bildir