Makyajlanmış A45 AMG bir dergide görüntülendi. Sadece görüntü olarak değil bilgi olarak da dolu olan dergi makyajlanmış A45 AMG hakkında güzel haberler uçurdu.

Halihazırda beğenilen yırtıcı ve sportif tasarımı bozmak istemeyen Mercedes-Benz bu yüzden görünüş açısındaki revizyonları minimumda tuttu. Ancak ilk bakışta ön alt ve üst ızgaralar, yeni tampon jiletleri ve hava girişinin etrafındaki parlak siyah kaplamaları farketmemek elde değil. Tasarımı bozmak istemeyen Mercedes-Benz bozmaktan çok aracın yırtıcı kimliğini güçlendirmiş gibi gözüküyor. Kesin olan bu adımlardan sonra düşük fotoğraf kalitesinden dolayı kesin olmayan yeni far tasarımı ve ön amblem değişimi de kendini belli ediyor.

Bu değişiklikler her ne kadar önemli olsa da asıl önemli değişiklik kaputun altında gerçekleşmiş. Resmi İnstagram hesabına yüklediği bir fotoğrafta Mercedes-Benz, standart haldeki makyajlanmış bir A45 AMG’ nin 381 beygir güce sahip olacağını fakat bununla yetinmeyen kullanıcılar için ‘S Paket’ adı altında 400 beygirlik bir seçenek daha sunacağını açıkladı.

Herkes Mercedes-Benz’in bu modelinin makyajdan önceki 360 beygir gücünün Audi’nin RS3’ün 367 beygiri ile karşılaştırıldığında bir tık altında kaldığını ve Mercedes-Benz’in bunu atlatmak için çalıştığını biliyordu. Ancak böylesine bir güç artışı herkesi şaşırttı.

Henüz kesinleşen bir şeyin olmadığını hatırlatmamıza gerek yok sanırım ancak modelin kullanıcılarına ulaşmasının Eylül’deki Frankfurt Motor Show’ u bulacağı manidar.

 

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum "A45 gerçekten ‘4 yüzlü’ olacak"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
HAKANARABUL
Üye

Audi den alta kalmamak için bokunu çıkarmış 2.0 bir motora 400 ps ne demek ya benzinden çok yağ yakar.