Subaru, yenilenen Outback ve Legacy modellerini tanıtmasından sonra Forester modelini de minik değişikliklerle güncelledi. ABD pazarı için başlangıç fiyatı 22.395 dolar olacak olan yeni Forester’da daha çok güvenlik temelli yenilikler ön planda.

Diğer iki modelde olduğu gibi geçen yıl yeni kasası tanıtılan Forester’da iç kabinde en büyük değişimin STARLINK bilgi-eğlence sisteminin müşterilere sunulduğu görülüyor. Bu sistemi 6.2 ve 7.0 inçlik ekranlardan yönetebileceğiz.

1667843221959107245

Premium, Limited ve Touring donanımlarıyla standart olarak sunulacak Subaru STARLINK Güvenlik sistemi; SOS Acil Destek, Gelişmiş Yol Asistanı, Çarpışma Uyarı Sistemi, Bakım Bildirim Sistemi, Aylık Otomobil Rapor ve Tanı Sistemi gibi sürücüyü bilgilendirici sistemler sunarken STARLINK Güvenlik Sistemi Ekstra sisteminde ise bunlara ek olarak Çalınmış Otomobil Takip Sistemi, Otomobil Alarm Bildirim Sistemi, Uzaktan Çalıştırma ve Kapama Sistemi, Otomobil Lokasyon Bulucu Sistemi, Uzaktan Korna ve Işık Sistemi gibi ekstra özellikler alınabilecek.

Ayrıca söylemeden geçmeyelim; EyeSight sistemi yeni direksiyon sistemi ve gelişmiş sis farlarıyla sürücüye daha iyi destek verecek.

 

Kimler Neler Demiş?

İlk yorum yapan olun!

avatar
  Subscribe  
Bana bildir