“Green Month” sezonu

Doğa ve biyolojik çeşitlilik konusuna odaklandı.

0
271

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde Buğday Derneği ile bir etkinlik düzenledi. Sadece ürettiği araçlarla değil, idari ve operasyonel yapılarında da çevre dostu bir yaklaşım ortaya koyan Toyota, her yıl haziran ayını “Green Month-Yeşil Ay” olarak tanımlıyor. Bu amaçla Toyota çalışanları, “Yeşil Ay” etkinlikleri kapsamında bu yıl, “doğa ve biyolojik çeşitlilik” konusuna odaklandı.

Toyota 5 Haziran Çevre Günü Etkinlikleri 1.

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.  çalışanları etkinlik çerçevesinde, bireylerin doğa ve çevresi ile uyum içinde yaşayabilmesi amacıyla atalık organik tohumlar hakkında bilgiler aldılar ve bu tohumları ekerek doğada çoğalmasına katkı sağlamayı amaçladılar. Doğal gereksinimlere denk düşen üretim ve tüketim modellerinin ile teknolojilerinin desteklenmesi ve uygulanmasını destekleyen Toyota,  sürdürülebilir ulaşım da olduğu gibi toplumda ekolojik yaşam bilinci ve duyarlılığı oluşturmak,  geleneksel süreçteki üretimlerin korunması ve sürdürülmesi ve doğa ile uyumlu yaşamak için adımlar da atıyor.

PAYLAŞ
Önceki İçerikPayını büyütüyor
Sonraki İçerikSkoda fırsatları
Emre Simsek
İTÜ Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği mezunuyum. Sıkı bir otomobil tutkunuyum. Çocukluğum onların içinde geçti, üniversite yıllarımda ise birçoğunu test ettim. Ve yine aynı yıllarda Otopark ailesine dahil oldum. Direksiyonda olmak benim için bir çocuğun oyuncağıyla oynaması gibidir; bazen huzur dolu, kimi zaman ise adrenalinin doruklarında.

Yorum Yaz

İlk yorum yapan olun!

Bana bildir

wpDiscuz