Hyundai Genesis’e neler oluyor?

Farklı bir strateji ile geliyor.

2
355

Hyundai’nin Genesis modeli üzerine kurduğu crossover modeli hakkında yeni detaylar açığa çıkmaya başladı.

Reuters’a konuşan kaynaklara göre model şu an tasarım ve geliştirme aşamasında. 2 ile 3 yıl arasında yollarda olması düşünülüyor.

Daha önceki kaynaklara göre modelin ekonomi odaklı olması söz konusuydu. Ancak diğer bir kaynak bu konuda böyle bir şey söylemedi. Belki de firma böylesine bir premium crossover satmak için yeterli prestiji olmadığını düşündü.

Ancak markaya sorduğumuzda Hyundai yetkilileri müşteri ihtiyaçları odaklı bir premium SUV üretmeyi düşündüklerini onayladı. Ayrıca hızla değişen market ihtiyaçlarına yeni çıkaracağımız SUV ile cevap vermeyi düşünüyoruz, diye eklendi.

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum "Hyundai Genesis’e neler oluyor?"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
Burak
Ziyaretçi

Hyundai de adam oldu ya. Koreliler de araba yaptı ya. Daha ne diyeyim. Biz de oturup eleştirelim. Kimseye itham etmiyorum öyle içimden geldi. Korelileri, Kıbrıslıları, Çinlileri değilde ülke olarak önce kendimizi eleştirmeyi öğrenelim. Korelilerin, Kıbrıslıların, Çinlilerin otomobil üretebildiği bir dünyada biz neden otomobil üretemiyoruz diye önce kendimizi eleştirmeliyiz. Koreliler bundan 5-10 sene sonra Japonları tahtından ederek dünyada söz sahibi olacaklardır

egmad
Üye

mercedes s class ? 🙂

wpDiscuz