Alman tuning firması Schmidt Revolution RS6 Avant için çok güçlü bir paketi gözler önüne serdi.

Jon Olsson garajında modifiye edilen araç standart halindeki 4 litrelik V8 motordan aldığı 560 beygirlik güce 120 beygir katarak 680 beygir güce sahip olmuş. Abartmak isteyen kullanıcılarını düşünen Schmidt Revolution isteğe bağlı olarak eklenebilecek olan paslanmaz çelik egzos sistemi ile 15 beygir daha eklenerek aracın toplamdaki gücü 695 beygire çıkartılabileceğini belirtmiş.

Audi RS6 Avant standart halindeyken Audi tarafından sunulan Dinamik Plus Paketi sayesinde modelin son hızı 305 km/s olabiliyordu. Ancak Schmidt Revolution’ın sunduğu güçlendirme paketi ile modelin son hızı 330 km/s’ ye taşınmış. Modelin bu güç paketiyle denenen 0-100 km/s akselerasyon değeri bilinmiyor ancak modelin standart halindeki 3.9 sn’lik 0-100 km/s akselerasyonundan daha iyi olacağı aşikar.

Her şey çok güzel ancak fiyat etiketleri dudak uçuklatıyor. Aracın üzerindeki özel egzos sistemi, valf kontrolü, tamamen kaplama, lastikler (ContiSporContact SP 290/30/21 ve 21 inç alaşım jantlar) ve uyumlu KW coiloverlar dahil fiyat 14485 Euro.

 

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum "RS6’ya da ayar çektiler"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
VolkanSrky
Üye

Egzoz sisteminden 15 beygir almak nedir ya

mehmettkantaci
Üye

aslan kral