Jeremy Clarkson’ın programın yapımcısına attığı yumruk sonrasında kovulmasının ardından kaderi belirsiz olan ve yayınlanmayan Top Gear bölümleri ekranlara yansıtılmaya karar verildi. Programın diğer iki sunucusu olan Richard Hammond ve James May tarafından stüdyo kısımları çekilen “Top Gear Özel Bölümü” BBC’nin belirlediği bir zamanda sadece Britanya’ya özel yayınlanacak.

İki farklı kısımdan oluşacak bu son ve özel Top Gear bölümünün ilk kısmında sunucular üç farklı klasik araba (Fiat 124 Spyder, Peugeot 304 Cabrio ve MGB GT) satın alıyor ve yapımcılar tarafından verilen görevleri yerine getiriyorlar. İkinci kısımda ise 4×4 arazı araçları (Vauxhall Frontera, Jeep Cherokee ve Mitsubishi Shogun Pinin) satın alıyor ve yine aynı şekilde görevleri tamamlamaya çalışıyorlar.

Yayın tarihi henüz kesinleşmese de bu yaz sonuna kadar ekranlara gelmesi planlanan Top Gear’ın özel ve son bölümünün trailer’ı yayınlandı fakat şimdilik sadece Britanya’ya özel.

Kimler Neler Demiş?

4 Yorum "Top Gear geri dönüyor!"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Bebebiskuvisi
Üye

LaFerrari, 918, P1 pist sürelerini de bi görseydik…

msansertekin
Üye

Kim olursa olsun, Jeremy Clarkson’ın yaptıklarını yapan birisi geri alınmamalı. Başka biri bunları yapsaydı, başına neler gelirdi merak ediyorum.

onatinc
Üye

BBC two adlı sadece ingilterede yayın yapan bi kanalda yayınlanacak

caesar34
Üye

Şu başlığı değiştirin,heyecanlandım ya..