Toyota Supremacy

Jason Bourne'den bile yetenekli olacak.

4
361

Toyota “S-FR” ismi için Amerika Patent Bürosuna başvurdu.

Çok uzun zamandır yenisi beklenen Supra’nın yerini alacak modelin S-FR olacağı düşünülüyor. 2018 yılında yollara çıkacağı açıklanan yeni model büyük bir süprizle 2017’nin içinde ortaya çıkabilir. İsmi Scion FR-S’ye çok benzemesinden dolayı bundan vazgeçilebilir ve efsane haline gelmiş isim olan Supra kullanılabilir.

Son gelen dedikodulara göre BMW ile geliştirilen hibrit platformu bu araçta kullanılmayacak ve 6 silindirli turbolu benzinli motor kullanılacak. Otomobil çok beğenilen FT-1 konseptinden büyük izler taşıyacak.

Modelin GT86’nın üzerinde konumlandırılacağı Toyota tarafından onaylandı. Aracın satış fiyatının Amerika için $55.000’dan fazla olacağı tahmin ediliyor.

Yorum Yaz

4 Yorum "Toyota Supremacy"

Bana bildir

Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
onatinc
Üye
onatinc
1 yıl 5 ay önce

BMW nin mekanik homurtularıyla bir supra biraz alışılmışın dışında geliyor aracın fiyatı makul ve görünümü beni mest etti açıkçası

ercn_yldrm
Üye
ercn_yldrm
1 yıl 5 ay önce

Fiyatı Amerika için makul, ülkemize geldiği taktirde 55000 değil tahminen 155000 $ falan olur muhtemelen fiyatı

Atacan Kntmr
Üye
Atacan Kntmr
1 yıl 5 ay önce

Ben aracın bu şekilde piyasaya sunulacağını düşünmüyorum.üzerinde büyük değişiklikler olacaktır.hybrit bir sistemin kullanılmamasıda iyi olmuş.honda nsx ile karşılaştırılmasını merakla bekliyorum…

hasanut
Üye
hasanut
1 yıl 5 ay önce

Müthiş duruyor. Yalnız jantlar Porsche’den arak gibi.

wpDiscuz