Porsche, daha önce tanıttığı 911 Carrera Black Edition modeliyle alakalı yeni bir video yayınladı.

Carrera’nın cabriolet ve coupe karoserlerinin giriş seviyelerinde alınabilecek olan Black Edition, 911 Turbo’dan alınan 20 inç’lik jantlara sahip olacak ve bu  jantlar hem dört çeker hem de arkadan çekiş versiyonlarda standart olarak sunulacak.

Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS+), ısıtmalı spor koltuklar, Bose Surround müzik sistemi gibi özelliklerin standart olarak sunulacağı 911 Carrera Black Edition’da ayrıca geri görüş kamerasıyla birlikte ön ve arka park asistanı da bulunacak. Adından da anlaşılacağı gibi hem içinde hem de dışında siyah rengin hakim olduğu otomobil, bünyesinde navigasyon sistemini barındıran Porsche Communication Management (PCM) sistemiyle sürücüsünün işini kolaylaştıracak.

Avrupa’da satışına başlanan 911 Carrera Black Edition’ın giriş seviyesini, arkadan çekiş Coupe karoseri temsil ediyor. Giriş seviyesi modelinin fiyatı Almanya için 95,058 € olarak belirlenirken, dört tekerlekten çekiş sistemine sahip Carrera 4 ise 101,484 €’luk bir fiyat etiketine sahip. Arkadan çekiş Cabriolet karoserin Almanya’daki başlangıç fiyatını 105,530 € olarak belirleyen Porsche, bu modelin dört tekerlekten çekiş versiyonunu ise 111,956 €’dan satışa çıkartmış durumda.

Kimler Neler Demiş?

İlk yorum yapan olun!

avatar
  Subscribe  
Bana bildir