Renault’un yeni orta sınıf sedanı Talisman’ı tanıtmasından sonra çeşitli amatör, profesyonel sanatçılar tarafından otomobilin çeşit çeşit versiyonları çizildi. Bunlardan en iyisini de tabii ki Thepilus Chin’in cephesinde gördük. Geçtiğimiz haftalarda stationwagon versiyonunu; bugünlerde ise coupe versiyonunu görselleştiren sanatçı belki de içimizi kıpır kıpır etti bu tasarımla.

Talisman zaten modern ve farklı tasarımıyla birçok otorite ve otomobil hayranlarının beğenisini kazanmıştı. Selefi Laguna’da da coupe versiyonunu gördüğümüz Talisman’da ise ne yazık ki coupe versiyonu olmayacak. Bu açıklamayı Renault geçtiğimiz günlerde yapmıştı ancak Theopilus otomobili gerçekten o kadar güzel tasarlamış ki bakarsınız belki de Fransızların fikri değişir.

Coupe versiyonun olmamama sebeplerinden biri ise Talisman’ın iş dünyasına hitap odaklı tasarlanmasıymış. Böylece otomobil daha olgun bir karaktere sahip olabilirmiş. Bu fikirler Renault’tan bir üşengeçlik göstergesi mi yoksa gerçekten hedeflerini tutturmak isteyen bir marka olup olmadığını önümüzdeki günlerde göreceğiz.

19154879468392690

Kimler Neler Demiş?

İlk yorum yapan olun!

avatar
  Subscribe  
Bana bildir