Takipçimiz Mesut YAVUZ’un POV serisi stage 1 Scirocco ile devam ediyor.

Kimler Neler Demiş?

16 Yorum "Scirocco 1.4TSI Stage1 (2011) | POV"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Mriya
Üye

EP3 ve FN2 Type-R’dan sonra scirocco almak gibi bir hataya düştüm. Anında satılığa koyup 2 ay içerisinde elden çıkardım. 1.6 tdi bir golften bir tık fazla sürüş zevki yok,hiç olmazsa motor sesi güzel olsaydı diyorsunuz. Ayrıca aracı arkadaşımdan 2.el almıştım, ilk sahibi olan arkadaşım 40K kusur km’de garantiden sandık motor değiştirmişti. Video ve araba ise güzel.

Mesut Yavuz
Üye

hmm. Teşekkürler 🙂

Mriya
Üye

Paylaşımından sonra yorumlara baktığını bilseydim, “emek verilmiş bir çalışma yapılmış, scirocco hakkındaki fikirlerimi kendime saklayayım” derdim 🙂 Olumsuz yöndeki fikirlerime rağmen, bir çok forumda yaşandığı gibi tartışmak,savunmaya geçmek yerine, olgunlukla bir de teşekkür edebilecek karaktere sahip olduğun için çok şükret bence 🙂 Video için yine teşekkür ederim.

Mesut Yavuz
Üye

Aksine fikir belirtmen daha güzel. Çünkü herkesin bir görüşü vardır ve bizler bu görüşlere saygı duymalıyız. Ki sen tartışmak için değil kendi yaşadıklarını aktarmak için yazdn ilk yorumu doğruyum değil mi? Roccoya gelince, ben 6 yıllık ehliyetim boyunca atmosferik araç sahibi olan birisiyim. (japon hastasıymdr kendi aracım da nissan micradır 😀 Hayalimda S14 200sx’dir 🙂 Haliyle scirocco bana gayet seri ve eğlenceli geldi. İnşallah bir gün kemik japon bir Honda da test ederim 🙂

BedirhanC.
Üye

Honda hayat onda

ata350
Üye

İntro kısmı seviyeyi artırmış, her geçen gün videolarınızı daha da kaliteli yapıyorsunuz tebrik ederim.

Atacan kANTEMIR
Üye

Gerçekten baya emek vermişsiniz çok güzel olmuş

Mesut Yavuz
Üye

teşekkür ederim 🙂

BedirhanC.
Üye

Bu makina deli, psikolojik rahatsız.

Mesut Yavuz
Üye

stage1 soft setup “Sinan Koç”