Fiat Ducato 4×4 Expedition tanıtıldı

Gözde ticariye, 'Profesyonel' dokunuşlar...

4
3117

Gerek ticari gerek binek modelleri olsun yakın geçmişte bir ‘İtalyan Devi’ haline bürünen FIAT, Almanya’da düzenlenen Düsseldorf Karavan Fuarı’nda Ducato modelinin özel bir versiyonunu tanıttı.

FIAT Profesyonel tarafından yapılandırılan araç profesyonel ellere emanet edildiğini her haliyle belli ediyor. 2 renkli dış tasarımıyla yeni LED farlarını birleştiren ve bu donanımları sahip olduğu yerden daha fazla yükseklik ve off-road lastikleri ile kombine eden ‘Expedition’ standart bir Ducato Camper VAN’dan her haliyle çok farklı.

Off-road kelimesini duyunca heyecanlananlar için aracın standart olarak bir vince sahip olduğunu söylemeden geçmemeliyiz. İç mekanda ise her yöne ayarlanan koltuklar, katlanır masa ve 2 adet düz ekran tv gibi özel dokunuşlara sahip olan model maceracı ruhunu birkez daha ön plana çıkarıyor.

Fiat her ne kadar performans verileri hakkında pek bilgi vermesede modelin 2.3 litrelik Multijet II isimli motora ve beraberinde 150 beygir güce sahip olduğu gelen haberler arasında. Yüzü gülümseten en büyük madde ise bu gücün DANGEL isimli bir firma tarafından geliştirilen 4 tekerlekten çekiş sistemiyle yere aktarılacağı.

Yorum Yaz

4 Yorum "Fiat Ducato 4×4 Expedition tanıtıldı"

Bana bildir

Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
semregulcibik
Üye
semregulcibik
1 yıl 3 ay önce

“Gereksiz” diye yorum yapmak doğru olmaz, piyasadaki arz talepi bilemeyiz. Ama 4×4 olması tartışmaya açık bir konu.

gencfotografcl
Üye
gencfotografcl
1 yıl 3 ay önce

Karavandan ziyade A takımından fırlamış gibi duruyor

Zeytinbey
Üye
Zeytinbey
1 yıl 3 ay önce

Beğendim…

meego
Üye
meego
1 yıl 3 ay önce

gereksiz…

wpDiscuz