Makyajlı DS4 ve DS4 Crossback sızdırıldı

Numéro 9 konseptinden ilham alıyorlar.

5
2410

Makyajlı DS4 ve DS4 Crossback’i açığa döken fotoğraflar internete sızdırıldı.

Citroen kelimesini kullanmaktan özellikle kaçındığımız bu habere yenilenen DS4 ile başlayalım. Numéro 9 konseptinde rastladığımız altıgen ızgaraya sahip hatchback, tasarımı değişen sis farlarına ev sahipliği yapan yeni ön tampona ve yenilenen LED ön farlara sahip. Sızdırılan fotoğraflarda makyajlı DS4’ün arka tarafını göremiyoruz ancak arkada beklenen değişiklikler öne göre daha küçük çaplı olacak.

DS4 Crossback’e geçtiğimizde ise, hafif araziyle başedecek şekilde düzenlenen boyasız plastik parçaların ağırlıkta olduğu sert çocuk görünümü göze çarpıyor. Yüksekliği standart DS4’e göre biraz daha arttırılmış görünen Crossback, plastik çamurluk korumalarına, yeni arka tampona ve metal tavan raylarına sahip.

İki araç hakkında bulunan bilgiler henüz bununla sınırlı. Araçların resmi tanıtımlarının Eylül ayı ortasındaki Frankfurt Otomobil Fuarı’nda yapılacağı biliniyor.

Yorum Yaz

5 Yorum "Makyajlı DS4 ve DS4 Crossback sızdırıldı"

Bana bildir

Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
trackback

[…] günlerde sızdırılan görselleriyle sitemize konuk olan makyajlı DS4 ve DS4 Crossback, resmi olarak […]

Ozan
Ziyaretçi
Ozan
1 yıl 3 ay önce

Tam bir prenyum görünümünde gerçekten klas bir duruşu var ds serisini kabul etmek lazım citroen in üst düzey oyuncusu özellikle 1.6 dizel otomatik tadından yenmez makyaj kasa ds5 de ve şu anki ds4 tede bu motor mevcut zaten.

arif.kysgllr
Ziyaretçi
Arif
1 yıl 3 ay önce

Prenyum nedir? Element falan mı? Uranyumun yandan bacabağı…

DogukanOz
Ziyaretçi
DogukanOz
1 yıl 3 ay önce

Abi su on konsolu degistirsinler.

Onur Mutlu
Ziyaretçi
Onur
1 yıl 3 ay önce

Makyajlı ds4’ün arka tarafında yine kelebek camları yok ama sanki orda bir tasarım oyunu yapmışlar gibi. İnşallah arka camları açılır olur. Ama halen o kocaman direksiyonu kullandıkları için çok kötü duruyor

wpDiscuz