İtalya’nın Venedik bölgesinde yer alan kıyı kasabası Caorle’de yaşayanlar termometrelerin 37’yi göstermesi ile zor anlar yaşıyor. Ancak sıcak hava sadece insanları olumsuz olarak etkilemiyor. Bölgede 4 gündür güneşin altında park halinde bulunan bir arabanın bazı kısımlarının eridiğini iddia eden fotoğraflar sosyal medyada yer aldı.

İngiliz turist John Westbrook tarafından çekilen görüntülerde arabanın güneşe en çok maruz kalan sağ kısmında yer yer hasarlar oluşmuş durumda. Birkaç gündür plaja paralel bulunan alanda park halinde olan aracın sahibi ise henüz bulunabilmiş değil.

Kaynak: NTV

 

PAYLAŞ
Önceki içerikHintli Punto
Sonraki içerikYeni rekortmen
Kaan HACIOĞLU

Otopark.com’la ilk tanıştığımda 11 yaşında bir çocuktum. Şimdi ise otomobil tutkunluğunun zirvesindeyim. Yalova Doğa Koleji’nde eğitim hayatımı sürdürüyorum. Sunum yapmayı ve babamın FD6’sını kurcalamayı severim. Her ne kadar ilk kez sürücü direksiyonuna oturduğum araç Civic olsa da ruhumda kırmızı bir Cupra yatar.

Kimler Neler Demiş?

5 Yorum "Megane sıcağa dayanamadı"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
Arabalardan Anlıyomuş gibi davranan kaan
Ziyaretçi
Arabalardan Anlıyomuş gibi davranan kaan

37 derecede megane eriseydi antalyadakiler ne yapacaktı bide sanki adamlar boşuna fırınlı boyama sistemi yapıyorlar tabi sen onu bilmezsin

denizckizil
Üye

Lütfen yeni yazarlar araştırma yapmadan yazmasınlar bu fotoğraflar “bir bina içbükey şeklinde ve aynalardan yapıldığı için yansıttığı güneş ışığıyla araba eritti.” diye interenete salındı.

Murat Konyalı
Ziyaretçi
glasius
Üye

Başka bir araç da olsa Megane’nın da doğal yollardan erimediği ortada. Sen de iyi bilirsin ki o malzemeler ısıya dayanıklı plastikten üretiliyor.

ufukk
Üye

Haberdeki olay hiç bir mantığa sığmıyor.
Fotoğraftaki araç en az 8-10 yıllık. Bu kadar sürede hiç mi güneş altında kalmamış; İtalya’da bu hale gelen plastik Afrika ülkelerinde hatta bizim Güneydoğu’da nasıl olmuş da erimeden kalıyor?
Bence bu araca başka bir sıcaklık kaynağı vurmuş, muhtemelen yanında sıcak hava üfleyen bir araç/makine falan çalışmış.

wpDiscuz