Herkese Merhabalar,

Bildiğiniz üzere OTOPARK, 2 günlüğüne bakımdaydı. Kapsamlı bir bakım çalışmasına aldığımız OTOPARK’ı, restorasyondan ziyade yıkıp tekrardan inşa ettik ve bütün içerikleri tekrar yükledik.

Bu bağlamda gün geçtikçe büyüyen sitemizde, artık sizlerin de desteği ile yavaşlama derdi olmadan gezinilebilecek.

Daha önceden sohbette konusunu açtığımız “Ana Sayfa Değişiklikleri” bugünden itibaren uygulanacak. Sizleri otomobil dünyasından, en güncel haberlerden mahrum bırakmamak için sitemizi olabildiğince en kısa sürede tekrar açtık ve bugünden itibaren ana sayfanın tasarımını yenileme işlemlerine başladık.

Sizlerin de görüşlerinin oldukça önem taşıdığı bu yeniliği, gün geçtikçe farkedeceksiniz.

Bazı teknik sebeplerden dolayı, Sohbet bölümümüz kısa bir süreliğine kapalı olacaktır. Tam zaman vermemekle birlikte, gelecek hafta içerisinde açılacağını söylemek isterim.

Yukarıda da belirttiğim gibi yeni “Ana Sayfa”da olmasını istediklerinizi, fark ettiğiniz eksiklikleri lütfen bu yazının altından bizlerle paylaşmayı eksik etmeyin. Yenileme süresi boyunca karşılaşacağınız bazı ufak tefek sorunlar nedeniyle özür diliyoruz.

Teşekkürler,

Berkin Kayalar

 

Kimler Neler Demiş?

28 Yorum "Tekrar Yayındayız"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
gt86
Ziyaretçi

Site son 2 senede 3-4 kez değişti neredeyse, bence artık klasik bir görüntüsü olmalı ve uzun süre öyle kalmalı ve umarım forum açıldığında tekrardan yeni bir isimle üye olmamız gerekmez.

And
Üye

Bu son hali değil arkadaşlar zamanla gelişecek. Sohbet de yeniden açılacak şimdilik yorumlardan sağlayalım irtibatı 🙂

Exhaust
Üye

Forum / Sohbet isteruk! varsa bulamadım nerde

shaq1907
Üye

“Daha fazla yorum yükle” yerine, “Yorumların tamamını göster” türü bir buton yapılamaz mı? Testlerdeki yorumları okumak için 40 kere tıklamak gerekiyor o butona.

Renard
Üye

Chrome kasıyor. Fotoları götüntülemiyor. Ancak Internet explorer ile fotoları görüntüleyebiliyorum. Yeni sayfa düzenini çok dağınık buldum. Sayfa içinde gezinirken kayboluyorum.Klasik format çok daha derli toplu idi.