Amerikalı lüks otomobil üreticisi Lincoln, kısa bir süre önce tanıttığı Continental konseptinin ardından modelde kullanılan yeni koltuk sistemini basınla paylaştı.

Yeni koltukların tam 30 farklı yöne ayarlanabildiğini belirten Lincoln, bu koltuklar sayesinde konfor ve lüks tanımında tarihi bir adım atıldığını düşünüyor. Ticari jetlerde kullanılan koltukları otomobile uyarladıklarını ifade eden firma yetkilileri, plastik ve köpüğün kullanıldığı süspansiyon sistemine sahip bu koltukların boyun ve omuzdan başlayarak stresi azalttığını ayrıca ısıtma, soğutma ve masaj özelliğiyle birlikte özellikle uzun yolculuklarda kas yorgunluğunu ciddi ölçüde azalttığını belirtiyorlar.

Lincoln yetkililerinden Johnathan Line, yaptığı açıklamada geleceğin lüks otomobillerinde kullanılacak koltukların yolcular ile bir bütün olacağını söylerken deneyimli teknik sorumlu Dan Ferretti ise Lincoln Continental Koncepti’nin Lincoln için yeni bir dönemin başlangıcı olacağının altını çiziyor.

 

Kimler Neler Demiş?

3 Yorum "Tüm bindiklerinizi unutun"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
mehmet1964
Ziyaretçi

Amerikanlar teknolojiye yaptıkları yatırımı birde türkiye de bayi açıp reklam yapmak için kullansa da şu volkswagen e muhtaç kalmasa milletimiz ne güzel olurdu.

zuspat
Üye

zenginlerin poposu bile kıymetli arkadaş 🙂

Renard
Üye

rahatımı bulana kadar gideceğim yere varmış olurum 😀 😀

wpDiscuz