Aventador alev alev yandı

Kullanılamaz bir hale geldi.

4
2019

Her otomobil tutkununun duvarını süsleyen Lamborghini Aventador dün öğlen saatlerinde alev alev yandı. Bilinmeyen bir sebepten dolayı Dubai yollarında birden alev alan araç yanarak kül oldu ve kullanılamaz bir hale geldi.

Lamborghini Aventador’da bulunan 6.5 litrelik atmosferik V12 benzinli motor tam 700 beygir (515 kW) ve 690 Nm (507 lb-ft) tork üretiyor. 0’dan 100 km/h hıza 3 saniyede ulaşırken, maksimum 350 km/h (217 mph) hıza çıkabiliyor.

PAYLAŞ
Önceki İçerikSeat Leon Cupra güncellendi!
Sonraki İçerikİlk gerçek model olma yolunda
Umut
Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka'ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012'den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

Yorum Yaz

4 Yorum "Aventador alev alev yandı"

Bana bildir

Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
Ygtklc
Ziyaretçi
Ygtklc
1 yıl 2 ay önce

Mühendislik harikaları sistemi bok edip apaçi gibi carspotter lara egzozdan alev atma pozu vermek için saçma salak egzoz sistemi yaptırmanın sonucudur bu. Yanan ferrari ve lamborghinilerde %80 neden aftermarket egzoz

IbizaFR150
Üye
IbizaFR150
1 yıl 2 ay önce

60C sıcakta, yağı bitmiş arabayla gazlamıştır büyük ihtimalle.

Onur
Üye
Onur
1 yıl 2 ay önce

içicen şarabı
vermiycen avendatoru arapa 😀

ahmetgms
Üye
ahmetgms
1 yıl 2 ay önce

moda oldu buda hepsi sırayla yanıyo 😀

wpDiscuz