Akaryakıt dağıtım şirketleri, benzine dün yaptığı 10 kuruşluk indirim sonrası bugün gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 5 kuruş zam yaptı.

Yeni fiyatlara göre; 95 oktan kurşunsuz benzin fiyatları İstanbul’da ortalama 4,46 liradan 4,51 liraya, Ankara’da ortalama 4,48 liradan 4,53 liraya İzmir’de ise ortalama 4,47 liradan 4,52 liraya çıkacak.

Dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar rekabet ve serbestlik nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük çaplı değişiklikler gösterebiliyor.

Kaynak: Habertürk

PAYLAŞ
Önceki içerikBu araba tutar, Peugeot Fractal
Sonraki içerikEfsane 25 yaşında!
Umut

Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka’ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012’den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

Kimler Neler Demiş?

4 Yorum "Benzine zam"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
Özgür Güneş
Üye

bayram öncesi depolar fullenecek ya hiç şaşırmadım

vwgti
Üye

Bu nedir ya bari 3 4 gün rahat dursaydınız

antisemi
Üye

Hayvan gibi şiidiyolar..

ÖNDER KAPLAN
Üye

çok şükürki dünya genelinde benzin fiyatları düştü, yoksa bugunki dolar kuru ile 9tl ye benzin alıyor olurduk güzel ülkemde…

wpDiscuz