DS Automobiles  iki haftadan daha kısa süre içerisinde Frankfurt Otomobil Fuarında tanıtacakları konseptin fotoğraflarını yayınladı.

PSA ortaklığı çatısı altında bulunan DS’in kendi başına bir marka haline geldiğinden buyana ismini duyurma çalışmaları oldukça durağan bir haldeydi. DS kendisine ait bir amiral gemisine ihtiyaç duysa da marka henüz konseptin geleceği ve kimliği hakkında bir bilgi vermedi.

Eğer gösterime çıkacak olan konsept DS’in yeni amiral gemisi olmayacaksa Çin piyasası için çıkarılacak Avrupalı bir crossover olabilir. Tahminler bir yana konseptin sadece marka imajını iyileştirilmesi için tasarlanmış bir tasarım öğesi olması da olası.

Kimliği belirsiz konsept makyajlanmış DS 4 ve Crossback versiyonu ile birlikte görüyücüye çıkacak.

Not: Fotoğraf Divine DS konseptine aittir.

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum "İlk gerçek model olma yolunda"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
ylmzcn
Üye

2012 1.4 tsi 4*4 tiguan sahibiyim. yeni tucson u test edene kadar arabam en iyisi derdim. tucson dan sonra katır a biniyormuşum. ben şahsen kia yı hyundaiye tercih ederim. yeni sportage tipi hariç iç kalite olarak tucson dan daha iyi görünüyor. bu alman fanatikliği artık tarih olmalı. diğer firmalar da almanlardan aşağı değil. bu fanatiklik nedeniyle fiyatlar aldı başını gidiyor.

saygan utku
Üye

Biraz konu dışı ama kac gündür Hyundai ile ilgili hic bir haber yok sitede diger otomobil sitelerinde tucsonla ilgili yada 2016 elantra ile ilgili haberler var sadece dikkatimi çekti neden aceba