Henüz geliştirme sürecinin ilk aşamalarında olan ağır kamuflajla kaplı bir yeni Renault Koleos prototipi, Frankfurt’ta casus fotoğrafçılara yakalandı.

Nissan X-Trail ile aynı platformu kullanacak model, LED gündüz farları, ızgarası ve ön farlarının tasarımıyla akla hemen Talisman‘ı getiriyor. Arkadan bakıldığında stoplarda yine Talisman’ın Estate versiyonundan izler göze çarpıyor.

Kadjar’dan daha büyük görünen yeni Koleos, yüksek ihtimalle X-Trail’de olduğu gibi 2+3+2 konfigürasyonuyla 7 koltuk sunacak. Motor seçeneklerinin de yine X-Trail’le aynı olacağı düşünülüyor. Bu da demek oluyor ki 163 PS (120 kW) maksimum güç ve 240 Nm (177 lb-ft) maksimum tork üreten 1.6 litrelik 4 silindirli benzinli ünite ile 130 PS (95 kW) maksimum güç ve 320 Nm (236 lb-ft) maksimum tork üreten 1.6 litrelik dizel üniteler karşımıza çıkacak. 160 PS gücündeki 1.6 litrelik biturbo dizelin kullanılıp kullanılmayacağı ise henüz belirsizliğini koruyor.

renault-koleos-suv-yeni-kamuflaj-kamuflajlı-casus-foto-fotoğraf-spy-shot (4)

4
Kimler Neler Demiş?

avatar
3
1
0
 
4
mgdedeogluErsinbla blaufukk
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Ersin
Ziyaretçi
Ersin

O degilde kadjar captur kaleos bu ne suv merakı

mgdedeoglu
Üye
mgdedeoglu

Bir tek Renault’da değil herkeste var o merak. Bakınız: Bentley, Lamborghini, Porsche 😀

bla bla
Ziyaretçi
bla bla

Talisman konsepti..

ufukk
Üye
ufukk

“Frankfurt’ta casus fotoğrafçılara yakalandı.” ifadesi çok tuhaf… Araç trafiğe çıkmış ve yoldan geçen birisi de fotoğraflamış. “Casus fotoğrafçı”… Vaouvv…