Sonata’ya 2016 güncellemesi geldi

Tazelenen Sonata son güncelleme ile artık daha rekabetçi.

2
2052

2016 Sonata sonunda gün yüzüne çıktı. Yakın zamanda yenilendiği için büyük köklü değişiklikler bulunmasa da Hyundai ufak değişiklikler ile Sonata’yı iyileştirmiş. Dış görünümde Limited versiyonun 17 inçlik jantları yenilenirken, Sport modelinin de ön tamponu daha sportif bir görünüme kavuşmuş.

İçeride ise 7 inçlik geri görüş kameralı ve Android Auto desteği sunan multimedya sistemi standart hale getirilmiş. Limited versiyonu sunroof ile donatılırken; Limited 2.0T donanımı yeni standart ısıtmalı direksiyona kavuşmuş.

Alt yapıda ise süspansiyonlar elden geçirilmiş. Yeni alüminyum süspansiyon parçaları ile ağırlık azaltılırken, çalışma performansı artırılmış.

Elektronik yardımcılara da el atan Hyundai ön çarpışma uyarısı ve otomatik acil fren sistemini model gamına yaymış.

PAYLAŞ
Önceki İçerik2017 Chevrolet Camaro ZL1 ring turunda
Sonraki İçerikTayvan’ın yerli Tesla’sı Thunder Power tanıtıldı
Utku Ulaş Tekin
Dört yaşımdayken babamın aldığı benden bir kaç ay büyük olan 92 model Renault Spring ile başladı tüm bu macera. İnsanların kullandığı hareket eden nesnelerin keşfine başlıyordum. Yaşım ilerledikçe daha da artan bir heyecan oldu bu nesneler içimde. Sonradan bu nesnelerin aslında nesne olmadığını, sadece otomobil tutkunu olan insanlar tarafından görülebilen ruhları olduğunu keşfettim. Fakat sıkıntı bu ruhları görebilen diğer insanları bulmaktı. Arayışın son bulduğu durak ise Otopark.com oldu.

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum "Sonata’ya 2016 güncellemesi geldi"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
Tolga
Üye

Adamlar Türkiye’ye göndermesek de olur, zaten Amerikan pazarını alt üst ediyor diyor. Güzel araba.

beratyus
Üye

buda güzel :))

wpDiscuz