Editörlerimizden Murat Konyalı kendi isteğiyle aramızdan ayrılmıştır.

Bize olan katkılarından ötürü kendisine teşekkür ediyor, bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz.

OTOPARK ailesi

108
Kimler Neler Demiş?

avatar
78
30
0
 
83
Yakup YildizCanmfatihkosarMelih86Zahid
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Yakup Yildiz
Üye
Yakup Yildiz

Abi biraz geç keşfettim bu haberi daha siteye gelişim,yeni qmq şunu söylemeliyim ne kadar hatalı olsa bile bi insan ayrıldı diye duyrulurken corvette resmi deil aeqmın resmi daha uygun olurdu

Can
Üye
Can

And ın yazdıklarına göre bence çok yerinde bir karar olmuş. And gibi efendi saygılı bir insana karşı Muratın böyle hatalar yapılması çok yanlış. Hem otopark.com da aktif olmayışı hemde şehirler arası mesafeler olsun testlerde tahminimce çok sıkıntı yaratıyordur. ve şunu da unutmamak gerek and Murat Konyalı yı tanıttı buralara kadar getirdi. İçimize soktu sempati ile yaklaşmamızı sağladı ondan önce tanımaz etmezdik. Yani adam TRT ye bile Muratla çıktı. Tamam Sinan ın bazı sıkıntıları olabilir ama rica edip sinan la çıkabilirdi veya Muhip kardeşimizle çıka bilirdi hata ve hatta tekte çıkabilirdi. bence en büyük hata and ın(!) gereğinden fazla değer verdi… Read more »

Zahid
Ziyaretçi
Zahid

Ben Otoparkı yaklaşık bir seneden beri takip ediyorum ve istisnasız her videosunu defalarca izledim. Yaşım 18, ve arabalara karşı pek çoğunuzun tahmin edemeyeceği ölçüde ilgi duyuyorum. Benim yaşımda ki bir gencin e30’la nasıl yanlanır diye düşünmesi gerekirken ben w126’nın piyasasını saatlerce araştırıp, alüminyum motor bloğu ileride sorun yaratır mı diye düşünüyorum. Yani otopark videolarında izlediğim yanlamalar bana herkes gibi zevk vermiyor. Peki diceksiniz ki o zaman neden izliyorsun. Çünkü otopark ne araç incelemelerinden, nede yanlamalardan ibaret bir site. Peki bu siteyi böyle evrenselleştiren şey ne? Samimi, objektif, korkusuz, ama bunların hepsinden daha önemlisi eğlenceli oluşu. Tabiki bir yere kadar. Yani… Read more »

Melih86
Üye
Melih86

muratın fanboylarından birisin işte.şimdi murata bakalım bir kere itici bir tip, duruşu ,bakışı ukala bir tip, AND ın yanlışı en baştan böyle bir insanı ekibe katmaktır.Millet sinanı niye seviyor
adam samimi ve doğal.

mfatihkosar
Üye
mfatihkosar

Kardeş kusura bakma da corvettein nesini yayınladı murat? yok kaplama yok supporting global warming falan felan. Hikaye okudu. Elifmiş.. Adamın her hareketi reklamdı zaten. Daha ilk e55 videosundan beri adama kıl olmuştum zaten. Son attığı videolardan supercar buluşması mı nedir? Bu otopark takipçilerinin hepsine yapılmış bir ayıptı. Yaptıkları kahvaltıyı çekmiş zengin bebeleri. Ayrıca tıpta kalmıştır o çatlak. Baba parası yemek çok daha hoş tıpta kafa patlatmaktan. Murat 10 defa murat olsa gidip bir chevrolet de teknisyen bile olamaz. Görüşüne saygı duyuyorum ama ben otoparkın 5 bin takipçisinden biriyim. Bayağıdır buralardayım. Öğrenci olmasam bu adamlara elimden geleni yapıcam. And kurucudur ve… Read more »

Özgür Güneş
Üye

And’ın ve Murat’ın yazılarını okuduktan sonra çıkarımım ikiside haklı, Murat’a karşı bakış açım açıkçası nötrdü, yok zengin bebesi cart curt diyenlere katılmıyorum,gayet mütevazi biriydi, And’a diyecek bir şey yok didinip duruyor herkesten aynı emeği bekliyor ama olmayacak bir şey gibiydi zaten, sonuç olarak madem otopark ekibi fazlasını bile yaptıklarını düşünüyor Murat çıkarak iyi yapmış, Murat’ın ruh hali ve psikolojisiyle empati kurabildim, en iyisini yaptığına inanıyorum, hayatta başarılar kolay gelsin, otomotiv mühendisi olduğunu bilmiyordum, öğren güzelce Almanca’nı, Almanya’da krallar gibi yaşa, ben öyle yapacağım hayırlısıyla şu makine mühendisliğini bitirirsem 🙂

Uğur Duman
Üye
Uğur Duman

Güzel ADAMDIR. Çok uğraştı, çok emek verdi, güzelde şeyler ortaya koydu. Hayatında başarılar dilerim.

Uğur Duman
Üye
Uğur Duman

Gerçi arka tarafta ne olduğunu hiç bilmiyorum. İşler nasıl işler kim dürüsttür. Tek söyleyebileceğim insanlar düşündüklerini veya duyduklarını uzun süre bekletirlerse o düşünce kansere döner.

otopark.com’a takipçilerin bir kısmı dizi film muamelesi yaptığından senaryoya müdahale etmeye ve karaktere kin kusmaya bayılıyor. Kin kustuğu karakterle bir yerde karşılaşınca göbeğini imzalatmanın derdine düşüyor. İnsanların ne söylediğinden çok “ne yaptığı” kısmı önemli!

Bazen kanserli yeri keser atar ve geri kalanı kurtarırsın bazen de kanseri tedavi edersin kahraman olursun. Seçenek ve hayat sizlerin. Bizler siz tarafsız olduğunuz sürece izleriz.