VW Tiguan 2016 kamuflajsız yakalandı

Yeni Tiguan bu sefer kamuflajsız objektiflere yakalandı!

10

2016’da çıkması beklenilen yeni Tiguan’ın kamuflajsız görüntüleri Carscoops sitesinin Kanada’da yaşayan bir takipçisi tarafından objektiflere yakalandı.Yeni Tiguan’ın ilk gösteriminin önümüzdeki ay gerçekleşecek olan Frankfurt motor show’da yapması bekleniliyor.

Yeni Tiguan’ın tasarımı öncüsüne nazaran daha keskin ve de bir üst segmente aitmiş gibi hissettiriyor. 2013 yılında Shanghai Motor Show’da tanıtılan Volkswagen Cross Blue Coupe Concept ile ortak tasarım dilini yansıtıyor.

VW’den yapılan açıklama aracın üç farklı varyasyonda üretileceği yönünde. İlki resimlerde görünen standart uzunluktaki beş koltuklu model, diğeri uzunluğu artırılmış yedi koltuklu bir model ve son olarak coupe formunda beş koltuklu modelle tüketicilerin karşısına çıkacağı tahmin ediliyor.

Yeni Tiguan’ın VAG’nin kullandığı MQB platformu ile geleceği aşikar. Motor gamının ise Golf’ten alınan TSI ve TDI motorlarla donatılacağı tahmin ediliyor. Aynı zamanda golf GTE’deki hybrid sistemle, e-Golf’te kullanılan tam elektronik sistemin de Tiguan’da görüleceği de düşünülüyor.

Kimler Neler Demiş?

10 Yorum "VW Tiguan 2016 kamuflajsız yakalandı"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Kemal
Ziyaretçi

Bunun neresi Touareg yeni Tiguan işte bence hem şık hemde sade alinilabilecek araç.

uğur
Ziyaretçi

Touareg’ tir o. Tiguan olsa böyle hayvan gibi durmaz

Kemal
Ziyaretçi

Sen buna tiguan demişsin ama bu bildiğin touareg

serdar
Ziyaretçi

harika olmus… eski kasa neydi öyle.. fiyat olursa direk alacağım bir araba.

nothingman
Ziyaretçi

Fiyatları da önemli tabiki. orta halli manuel bir dizeli 95-100 bin civarında verirlerse iyi iş çıkarabilir.