BAC yeni Mono Marine Edition hakkındaki planlarını basın ile paylaştı.

Süper yatlarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanan Mono Marine Edition’ın maliyeti ise süper yatlara yaraşır düzeyde. Tanesi 775.205 Dolar olacak olan Marine Edition yüksek etiketinin karşılığında deniz suyundan kaynaklanabilecek korozyona dayanıklı malzemeler ve otomobili yattan karaya indirmekte kullanılacak olan vinç bağlantı noktalarına sahip.

BAC ayrıca Çevresel Kontrol Saklama Sistemi adını verdiği otomobili marinada karşılaşacağı saklama koşullarına karşı koruyan özel bir bölmeyi de müşterilerine hediye ediyor.

Özel sipariş üzerine üretilecek olan Marine Edition 2.5 lt’lik 4 silindirli 305 bhp’lik motor ile gelecek. BAC Strateji ve Şirketsel Gelişim Direktörü Andrew Whitney yaptığı açıklamada “Günümüz süper yatlarının sunduğu özel tasarım ve eşi benzeri olmayan deneyimi karada da yaşatmaya devam etmek istedik” dedi.

PAYLAŞ
Önceki içerikHyundai’den SEMA için 700 beygirlik Tucson
Sonraki içerik“Volkswagen skandalı büyüyor!”
Utku Ulaş Tekin

Dört yaşımdayken babamın aldığı benden bir kaç ay büyük olan 92 model Renault Spring ile başladı tüm bu macera. İnsanların kullandığı hareket eden nesnelerin keşfine başlıyordum. Yaşım ilerledikçe daha da artan bir heyecan oldu bu nesneler içimde. Sonradan bu nesnelerin aslında nesne olmadığını, sadece otomobil tutkunu olan insanlar tarafından görülebilen ruhları olduğunu keşfettim. Fakat sıkıntı bu ruhları görebilen diğer insanları bulmaktı. Arayışın son bulduğu durak ise Otopark.com oldu.

Kimler Neler Demiş?

3 Yorum "Yat sahiplerine özel sadece 775.205$"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
gencfotografcl
Üye

Uzun zamandır var bu proje daha önce CNR expo da prototipini görmüştüm fakat minyatür bir prototipti

hatatahatch
Üye

5 doları almasalar olmaz mı?

nerobi
Üye

Fantezi dünyası..

wpDiscuz