Yeni Honda Civic kamuflajsız görüntülendi

Şu ana kadar ki en nefes kesici Civic!

14

Yeni Honda Civic, kamuflajsız haliyle kameralara yakalandı.

Michigan’da objektiflere yakalan yeni model önceki aylarda fotoğraflanan patent çalışmalarıyla benzer dizayna sahip. Güncel modelden oldukça farklı görünen yeni model şu ana kadarki Civicler arasında belki de en vurucu arka tasarıma sahip.

Full LED ön farların opsiyon listesinde olacağı yeni Civic’te, yeni 1.5 litrelik 4 silindirli turbo motorun da satışa sunulacağı açıklandı. 6 ileri manuel veya CVT şanzımanla satışa sunulacak olan yeni Civic’te, ek olarak Cng ve hybrid versiyonlarında satışa sunulacağı söyleniyor.

İç mekan fotoğrafları çekilemese de prototip halinin çekildiği iç mekan fotoğraflarıyla bir önceki modele göre kalitenin arttığı ve günümüz standartlarının yakalandığı gözleniyor. Ek olarak Honda’nın iki katlı gösterge panelinden de vazgeçtiği görülüyor.

Son olarak sedan modelinin ardından coupe modelinin de üretilmesi planlan yeni Civic’te sedan modeli için de type R üretilecek.

14
Kimler Neler Demiş?

avatar
12
2
0
 
12
ReNeReNecemfatih yavuzNeedForSpeedHaktan Karatepe
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
ReNeReNe
Üye
ReNeReNe

Cvt nasıl popüler oluyor anlamış değilim , yanlış mı yönlendiriliyoruz yoksa bilmediğimiz bir şeyler mi var ? Bugüne kadar cvt olarak test ettiğim araçların sürüş stilini beğenemedim 🙁

cem
Üye
cem

cvt ile konforlu olacağı kesin ama keyif açısından kesinlikle sınıfta kalır.

fatih yavuz
Üye
fatih yavuz

siz arabadan ne anlarsınız la bmw de bmw başka bişey bilmez misiniz olm?

SimplyClever
Üye
SimplyClever

Tipi biraz liftback gibi olmuş. Tam bir sedan değil.

Haktan Karatepe
Üye

Abi onu bunu geç. Adamlar battaniye sermişler ya la konsola ahahahah