14/10/2015 YouNow Canlı yayını

16

16
Kimler Neler Demiş?

avatar
14 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
Bugrakaanuqurilhanseabiscuitxxcivilizationnogay Recent comment authors
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Bugrakaan
Üye
Bugrakaan

And ın cadillac bls sorusuna yerli otomobille ilgili espri yapacakken son anda durmasını yakalayanlar ?

civilization
Üye
civilization

bir otomobil sitesinde geçen hafta gündemin neredeyse tamamını kaplayan yerli araba konusuyla ilgili bu kadar bilgisiz olmanız, gündemi takip etmemiş olmamanız ve profestönel değilde sokak ağzıyla yorum yapmanızı baya yadırgadım. ilk olarak adamlar reklam uzmanı falan değil. o arabaları o şekilde çıkartmaları tanıtımda bir sıkıntı olduğunu gösterir. ama çalışmaların durumunu göstermez. zaten bu sebepten bakan çıkıp ikinci bir açıklama yapma gereği duydu. farklı sitelerde farklı bilgiler olmakla beraber epsilon platformunun fikri mülkiyetinin satın alındığı bilgisi daha ağır basıyor. bu mimari üzerinde d sınıfı araçların olduğu vikipedi yazılmış. platformun ağır olması gibi dezavantajları var bunun önüne nasıl geçecekler merak ediyorum. çok… Read more »

seabiscuitxx
Ziyaretçi
seabiscuitxx

Katılıyorum. Ya Sangyong Tivoli modeli için 120 milyar Euro yatırım yapmış. Aklınız alıyor mu? Ne zaman amorti eder kim bilir? ha hükümet burada kısa yolu seçmiş hazır platformu almış ne var yani markayı değiştirir. Tasarımla oynar ortaya bir şeyler çıkar. Yani zaten yerli diye bir şey mümkün değil. Amaç bu işin içerisine bir şekilde dalmak. Dünyanın en merkezi ülkesindeyiz ve buradan yayılacak bir marka ağı ülkemize kazanç getirecektir. Abi o olmaz bu yapılmaz demek ülkeye ihanet etmektir. Şu Devrim Arabalarını izleyin görün. Orada bir Amerikalının sözü var. “Yapıp yapmamaları önemli değil. Önemli olan inanmaları.” diye. Anlamıyorum bu milletteki cahilane aşağılık… Read more »

nogay
Üye
nogay

Muhip Youtube fenomeni oldun şu göbekten kurtul artık at yaşanmışlıklarını bir kenara

kdiker
Üye
kdiker

eskişehire gelin manuel 1.6 ecoboost focusla gezelim 🙂

seabiscuitxx
Ziyaretçi
seabiscuitxx

Yerli araba konusunda Muhipe katılmıyorum. Kahvedeki adamların yaptığı muhabbete benzer bir kaç gereksiz şey söyledi. Ne Ülkemizdeki araba yapım tarihini ne araba üretimiyle ilgili komplimanları göz önünde bulundurmadan önyargıyla yapılmış yorumlar canımı sıktı. Zaten şakaları da bir şeye benzemiyor.
Sinan sana saygı duyuyorum. İşi anlamadan dinlemeden yorum yapmıyorsun. Her zaman mantıklısın ve iyi bir adamsın. Forever Sinan.
And reis polemiklere izin verme antipatik durumlar oluşuyor.