İlk olarak 2010 yılında tanıtılan Alfa Romeo Giulietta, geçen 5 yılın ardından yeni yüzüyle karşımızda. Önceki casus fotoğraflarından ve çizimlerinden görüldüğü kadarıyla bildiğimiz hatchback görüntüsünü korumaya devam eden Giulietta, yeni yüz tasarımıyla bizleri etkilemeye çalışıyor. Ön tarafında yapılan küçük değişiklikler ile, yeni ön tampona, revize edilmiş ön ızgaraya ve yeniden dizayn edilen farlara kavuşmuş.

İç mekanda Uconnect bilgi sistemi ve yeni ön konsol ile geleceği dedikodusu yapılan Giulietta’nın, bunun yanında yeni güvenlik ve sürüş yardımcısı donanımlarla gelmesi bekleniyor. Önceki motor özelliklerini koruması beklenen makyajlı Giulietta’nın 2016 Cenevre Motor Fuarı’nda görücüye çıkması olası.

Kimler Neler Demiş?

6 Yorum "Alfa Romeo Giulietta’nın makyajlı çizimleri ortaya çıktı"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Salih Karaalioglu
Üye

Göreceli ancak eskisi gözüme daha bi Alfa gibi geliyor. Bu biraz nonoş olmuş sanki. Bu arada fotoğraflardaki kamuflajlı araç ile render fotoğraflar pek örtüşmüyor sanki. Ben mi yanılıyorum?

ozcengel
Üye

Ben bu yeni tasarım dilini hiç sevemedim bide canlısını görmek lazım.

Driver
Üye

Yeni ön yüz buna Gulia’dan daha iyi gitmiş.

mzby
Üye

Alfa neden gittikçe feminen cizgilerle arac tasarlıyor gercekten üzülüyorum, tasarım harikasi hala yolllarda gördüğümde saygiyla ve hayranlikla izlediğim 159 lardan yumuşak bombeli hatlara donusen araclara gecis cok hoşuma gitmiyor alfa icin. On tarafa daha vahsi ve agresif cizgiler olsa keske.

Mert
Üye

eh işte, giulia ya bayıldım ama bu fena değil