Fiat Toro, üretim bandından gelen fotoğraflarıyla erkenden görücüye çıkmış oldu. Fiat’ın Brezilya’daki Pernambuco fabrikasında çekilen fotoğraflar, hoş sayılabilecek bir tasarıma sahip yeni pick-up modelinin iki farklı halini gösteriyor. Bu fotoğraflarda en çok göze çarpan detay ise sağa ve sola 50/50 açılan bagaj kapağı. Bu kapağın mekanizması ise Fiat’ın kullandığı neredeyse en büyük logonun altında gizli.

Fotoğraflarda görünen beyaz model, sis farlarının ve yeşil otomobilde görünen bazı krom detayların olmamasından anlaşılacağı üzere Toro’nun alt donanım seviyesine ait bir otomobil. Yerel medyadan gelen bilgilere göre otomobil Jeep Renegade bazlı olacak ve 1.8 litre 138 HP ile 2 litre 170 HP dizel motorlarla sunulacak. Şanzıman olarak manuel ve farklı otomatik seçenekleri sunacak olan otomobilde aynı zamanda 4 tekerlekten çekiş sistemi de opsiyonel olarak sunulacak.

Fiat’ın yakın zamanda Toro’nun resmi tanıtımını yapması bekleniyor. Önümüzdeki sene piyasaya sürüleceği kesinleşen otomobil, piyasaya çıktığında yeni tanıtılan Renault Duster Oroch ile yarışacak.

Kimler Neler Demiş?

4 Yorum "Fiat imzalı boğa"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
boogiewoogie
Üye
mehmettkantaci
Üye

kaput açıkken macan değilken citroen 😀

WolverineYolverin
Üye

Önünü citroen e benzettim desem?

Tolga
Üye

Doblo’nun arkasının açık hâli 🙂