Ford Fiesta Red 1.0 EcoBoost etrafında kısa bir tur. Test sürüşü, POV ve Kadın Gözüyle videosu ilerleyen günlerde yayınlanacak

Kimler Neler Demiş?

25 Yorum "Ford Fiesta Red 1.0 EcoBoost | İlk Bakış"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
ZAF
Üye

Gaz pedalındaki mavi jelatin duruyor daha 😀

inzfatih
Üye

1.0 motor sonucta, uzun yolda ne yapiyor ? B sinifi arac kullananlar sehir icinde kullanacak ama senede 2 kere de olsa sehir disina gidecegini dusunursek. otobanda 120 km hizla devir saati ve tuketimi nedir ayrica motor sesi nasildir ? ben bunu merak ediyorum.

asome
Üye

120 km ile gidersen 6 litre yakıyor. bende 100 hp 6 ılerı powershıft olanı var. bu da aynı yakar. ben otobanda daha az devirle daha fazla km yapmasını beklerdım tek eksisi bu bence. motor sesi hiç gelmiyor o konuda mükemmel.

MSC
Üye

çekim gayet başarılı olmuş. oturmuş kadar oldum ancak torpido unutulmuş editörümüzün bilgisine :))

umtdrn
Üye

Çok kafa karıştırıcı bir araba. İlk bakışta inanılmaz çekici geliyor insana . Ama daha sonra , birde fiyatına bakınca , yüzü fazlasıyla eskimiş ve donanımları kırpılmış tek kapılı bir fiesta olduğu gerçeği ile karşılaşıyorsunuz .

Tabi ki motor , motor , motor diyecek herkes. Bakalım testte bu ödüllü motor Otopark ekibi tarafından ne kadar beğenilecek.

Bu arada , M5 Kadın gözüyle videosunu beklerken , Hyundai POV ve Kadın Gözü geldi. Arkasından Hyundai testi gelir diyordum , aradan Fiesta Red çıktı.

Yeri gelmişken , Otopark ekibine yaptıkları bu ” çorba ” için teşekkür etmek istedim. Karışıkta olsa lezzetli …

bucar1
Üye

Sırf motor değil ki; direksiyon, süspansiyon, şasi, hepsi beğeni toplayan özellikleri.

asome
Üye

ford un belirgin değişmeyen özellikleri: direksiyon tepkisi ve hissiyatı, süspansiyon, mükemmel şasi ve sürüş keyfi. b sınıfı fiestanın sürüş zevki çoğu 100.000 tl arabada bulamazsınız.

cem
Üye

Bu aracın fiyatı bence fazla..millet st yi bu fiyata bekliyordu aşağı yukarı. Bu araç 10 bın tl ucuz olsa ıyı ıs cıkarır.