Ford Fiesta Red 1.0 EcoBoost etrafında kısa bir tur. Test sürüşü, POV ve Kadın Gözüyle videosu ilerleyen günlerde yayınlanacak

Kimler Neler Demiş?

25 Yorum "Ford Fiesta Red 1.0 EcoBoost | İlk Bakış"

avatar
   
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
ZAF
Üye

Gaz pedalındaki mavi jelatin duruyor daha 😀

inzfatih
Üye

1.0 motor sonucta, uzun yolda ne yapiyor ? B sinifi arac kullananlar sehir icinde kullanacak ama senede 2 kere de olsa sehir disina gidecegini dusunursek. otobanda 120 km hizla devir saati ve tuketimi nedir ayrica motor sesi nasildir ? ben bunu merak ediyorum.

asome
Üye

120 km ile gidersen 6 litre yakıyor. bende 100 hp 6 ılerı powershıft olanı var. bu da aynı yakar. ben otobanda daha az devirle daha fazla km yapmasını beklerdım tek eksisi bu bence. motor sesi hiç gelmiyor o konuda mükemmel.

MSC
Üye

çekim gayet başarılı olmuş. oturmuş kadar oldum ancak torpido unutulmuş editörümüzün bilgisine :))

umtdrn
Üye

Çok kafa karıştırıcı bir araba. İlk bakışta inanılmaz çekici geliyor insana . Ama daha sonra , birde fiyatına bakınca , yüzü fazlasıyla eskimiş ve donanımları kırpılmış tek kapılı bir fiesta olduğu gerçeği ile karşılaşıyorsunuz .

Tabi ki motor , motor , motor diyecek herkes. Bakalım testte bu ödüllü motor Otopark ekibi tarafından ne kadar beğenilecek.

Bu arada , M5 Kadın gözüyle videosunu beklerken , Hyundai POV ve Kadın Gözü geldi. Arkasından Hyundai testi gelir diyordum , aradan Fiesta Red çıktı.

Yeri gelmişken , Otopark ekibine yaptıkları bu ” çorba ” için teşekkür etmek istedim. Karışıkta olsa lezzetli …

asome
Üye

ford un belirgin değişmeyen özellikleri: direksiyon tepkisi ve hissiyatı, süspansiyon, mükemmel şasi ve sürüş keyfi. b sınıfı fiestanın sürüş zevki çoğu 100.000 tl arabada bulamazsınız.

bucar1
Üye

Sırf motor değil ki; direksiyon, süspansiyon, şasi, hepsi beğeni toplayan özellikleri.

cem
Üye

Bu aracın fiyatı bence fazla..millet st yi bu fiyata bekliyordu aşağı yukarı. Bu araç 10 bın tl ucuz olsa ıyı ıs cıkarır.