31
Kimler Neler Demiş?

avatar
26
5
0
 
28
JohnnnZeytinbeyCem Mansuraydingokceoprema
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Zeytinbey
Üye
Zeytinbey

Kadın gözüyle kısmı inişli çıkışlı bir seyir gösteriyor… Bence Aslı hanım da aracı bir süre kullanmalı… Videolarda hep edindiği ilk izlenimleri söylüyor… İş çıkışı videoları bu kadar olur… Videolarda halen belli bir format oluşmadı… Mesela artık kadın gözüyle videolarında duymaya alıştığımız “aracın fiyatı”, “yetkili servis bakım masrafları” gibi şeyleri artık Aslı hanımın öğrenip gelmesi, bize videoda “bu aracın fiyatı şu” “yetkili servis bakımı şu kadar” “şu an kullandığım araba bu fiyat/bu bakım masraflarına değer/değmez” gibi yorumlar yapmasını bekliyorum…

Cem Mansur
Üye
Cem Mansur

bende şirket aracı 1.4 tdci var nerdeyse 40 km hızda 1. vitese geçiyor yarım saniye bekleme ile

aydingokce
Üye
aydingokce

Her ne kadar Aslı ile Muhip’in çok samimi olmamalarından kaynaklı bir resmiyet var gibi gözükse de, bana görünen mesele o değil. Umarım yanılıyorumdur ama, bu aralar Muhip’te genel bir neşesizlik, canı sıkkınlık var, eski neşesi yok gibi. Umarım hayatında her şey yolunda gidiyordur.

Johnnn
Üye
Johnnn

Biraz aslının sürüşünden de geriliyor sanki

oprema
Üye
oprema

Aslı Hanım 35-40 bandında araç mı kalmış? güneşliği biraz ileri ittirmen lazım, illah dik açmanız gerekmiyor. fiesta sınıfındaki en güzel araçlardandır. Direksiyon tepkileri, hızlanması ve süspansiyonlar harikadır. Size katıldığım 2 nokta rezil bir ses yalıtımının olması..gördüğüm en kötü diyebilirim ve kolçağın çok geride olması..yine de sizin videolarınızı beğeniyle izliyorum..lütfen testlere devam edin.

Elodea
Üye
Elodea

Aslı Hanım iyice uçmuş. Güneşliklere ışık koyulması gerektiğini normal bulması tamamda, sağ sol klima istemesi artık yani abartı olmuş. Arabanın fiyatınada 35-40 bin demeside artık son noktayı koymuş. Tabiki tüm fiyatları bilmesini beklemiyoruz fakat aklında 3-5 tane model belirlese 35 bine piyasada kaç sıfır araba bulur acaba. Her donanımın parayla değilde hayrına konulduğunu düşünüyor galiba.