Ford Mondeo 1.5 EcoBoost etrafında kısa bir tur. Test sürüşü, POV ve Kadın Gözüyle videosu ilerleyen günlerde yayınlanacak.

9
Kimler Neler Demiş?

avatar
9
0
0
 
8
Zyklondoktor1987mehmet1964doguayazilhans
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Zyklon
Üye
Zyklon

dizel olanının test sürüşü daha uygun olurdu bence. Nette bolca benzınlı testi vardı.

doktor1987
Üye
doktor1987

Aracı ABD de çıktığından bu yana takip ediyor ve bekliyorum,gelir gelmezde aldım ve çok memnunum,araçla alakalı yorum ve paylaşımlarımız da mevcut

http://forum.donanimhaber.com/m_104158266/tm.htm

mehmet1964
Ziyaretçi
mehmet1964

Fazlasıyla iyi bir otomobil. Passat’tan aldığım güzel ama çiğ hislerden sonra otomobil fazlasıyla tok ve rafine hissettiriyor. 2.0 TDCİ al 20 yıl kullan havası var. Passat’tan bariz daha konforlu kısa ve uzunlara verdiği tepki neredeyse aynı. Özetle: FORD, KONFOR, SÜRÜŞ KEYFİ, TOK VE RAFİNE, SÜRÜCÜ OTOMOBİLİ VE MAKİNE.

doguayaz
Üye
doguayaz

Test sürüşüne katılmıştım. Sürüş zevki yüksek ve güven veren gemi gibi araç. Şanzıman tepkileri biraz ağır kalıyor performanslı sürüşte, ortalama tüketimi 14 lt civarıydı.Test aracı olduğundan da kaynaklanabilir. İç mekanı kaliteli, sınıf standartlarını karşılıyor. Gönül isterdi ki 2.0 180 hp tdci ile gelsin ama şartlar işte…

ilhans
Üye
ilhans

Tabi zevkler renkler ancak, D sınıfının en güzellerinden. Şu ön ızgaranın afedersiniz at s.ki gibi durmadığı tek Ford modeli. Ancak bu arabaya koydukları düşük hacimli benzinli motor, rakipleriyle tüketim olarak yarışabilecek seviyede değil. Focus’a koydukları 1.5 dizel powershift kombinasyonunu acilen entegre etmeliler ki edeceklerdir herhalde. Bize gelmez öyle çok yakan araba falan.