Arkadaşlar,

Volkan’ın montajı bırakmasının ardından videoların kurgusunu yapacak yeni bir editöre ihtiyaç doğdu.

Bu iş bizim için kritik önemde olduğu ve eğitiminiz kayda değer zaman alacağı için, hakikaten istekli ve ileride bunu mesleği haline getirmeyi düşünen ya da zaten mesleği bu olan arkadaşlara ihtiyacımız var. Yani geçici değil kalıcı birini arıyoruz.

Özellikle başlarda, alışana kadar montaj epey vaktinizi alacaktır. Ancak zaten kurgu tecrübeniz varsa, çok daha hızlı ilerleyebilirsiniz.

Ortalama 20 dk’lık bir testin montajı hemen hemen 1 tam gün sürer. Kadın Gözüyle 3-4 saat, POV 1-2 saat alır. İlk bakış ve 0-100 5-10 dk’da biter. Bunlara render ve upload dahil değil.

Aradıklarımız:

  • İstanbul Kadıköy ya da Maltepe‘ye yakın ikamet eden
  • Her hafta düzenli olarak bu işi yapabilecek
  • Güçlü bir bilgisayarı olan arkadaşlar.

Biz Sony Vegas kullanıyoruz ve anlatımı onun üstünde yapacağız ama tüm video edit programları benzer mantıkla çalışır. Vegas kullanmak için Windows bilgisayara ihtiyacınız var. Eğer başka bir programda tecrübeniz varsa onunla da yapabilirsiniz.

12-17 Ekim arası Geleceğin Patronları Akademisi Eğitimi‘nde olacağım. Temel eğitimi size Volkan verecek. Ardından devreye ben gireceğim

İletişim için lütfen tıklayın.

Görüşmek üzere,

And

Önceki içerikFiat Ekim 2015 Fiyat Listesi
Sonraki içerikİlginizi çekecek 25 ev eşyası
And
1984'te doğdum, 1998'de direksiyona oturdum ve 2008'den bu yana onları test ediyorum. Saint Benoît ve Boğaziçi Üniversitesi inşaat mühendisliğinden mezun olup auto motor & sport'ta sigortasız çalışmayı seçtim. O sıralar Modifiyem.com'a içerik sağladım, ardından e-motoring'in test editörlüğünü yaptım. Prokart'ta yarıştım, Nürburgring ve Monza gibi pistlere (ve pistlerden) çıktım. Kullandığım tüm otomobillerden ayrı keyif aldım ve arkadaşlarımla beraber amacımız, aynı keyfi şimdi size yaşatmak.

Kimler Neler Demiş?

12 Yorum "Kurgucu aranıyor"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Cazzavell
Üye

Şu anda stajyerlik yapmasaydım, bu işi seve seve yapardım. Hemde otopark.com ailesine.
ama stajın bitmesine en az 4 ay var.

emre52
Üye

and abi istanbul küçükyalıda oturuyorum bağdat caddesindeyim gönüllü olurum ama kurgu işleriyle hiç bilgim yok ve tecrübemde yok işinize yararmıyım bilmem windows 7 pcim var bilginize

seydv
Üye

yardımcı olmayı çok isterdim bu gibi şeylerde.Ama hem başakşehirde ikamet ettiğim ve sağlık problemlerim olmasaydı aranıza katılmayı isterdim.

sezginburak
Üye

İşim kurguculuk . Normalde yardımcı olmak isterdim ama büyükçekmecede oturuyorum.

murat1903
Üye

Avrupa Yakası Florya’da oturuyorum.Ortalama bir bilgisayarım var.Ve kurgu işleriyle ilgili ne bilgim ne de tecrübem yok.İşinize yarar mıyım bilmiyorum?