Jeremy Clarkson, Richard Hammond ve James May’in Amazon Prime’da yayınlamaya başlayacakları yeni programın adı uzun zamandır merak ediliyordu. Hatta söylentilerin büyük bir kısmı programın Top Gear’a gönderme olarak “Gear Knobs” (vites topuzları) olacağı yönündeydi.

Anlaşılan bu söylentiler o kadar çok büyümüş ki geçtiğimiz günlerde Jeremy Clarkson bir açıklama yapmak zorunda kaldı. Clarkson, Twitter üzerinden programın Gear Knobs olmayacağını belirtti.

Şu anlık kesin olan iki şey var:

1- Programın adı Gear Knobs olmayacak.

2- Programın adı Top Gear da olmayacak.

Bilindiği üzere BBC tarafından Top Gear’ın başına Chris Evans getirildi ve Evans programı farklı bir konseptle tek başına sunacağını açıklamıştı.

Uzun zamandır beklenen Clarkson, Hammond ve May’in yeni programının ilk görseli birkaç gün önce yine Jeremy Clarkson tarafından Twitter’da paylaşıldı. LaFerrari, P1 ve 918’in etrafında toplanan bütün çekim ekibi ve sunucular, hayranları büyük bir beklenti içine soktular. Yeni programın Mayıs 2016’dan önce ekranlarda olması bekleniyor.

4
Kimler Neler Demiş?

avatar
2
2
0
 
4
thestigYakupErkamFarukkarslanİstanbullu
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Farukkarslan
Üye
Farukkarslan

Stig nerde ?

YakupErkam
Üye
YakupErkam

Stig bbc de kalabilir büyük ihtimalle yada kalmayada bilir chris evans haberinde bir tweetinden bahsedilmişti, bekleyip göreceğiz

thestig
Üye
thestig

Beni mi aradınız 😀

İstanbullu
Üye
İstanbullu

CHM Gear koyabilirler. Dsg şanzimana gonderme gibi