Can’lı testler Opel Astra ile devam ediyor.

Kimler Neler Demiş?

6 Yorum "OPEL Astra Enjoy H Test – İnceleme"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
gokay
Üye
Üç buçuk yıldır 2005 model Astra Enjoy sahibiyim. Süspansiyonlar şehir içi için çok sert fakat yüksek hızlarda sert süspansiyon ve elektrik destekli direksiyon sayesinde güven veriyor. Aynı sınıftaki bir çok hatchback ve sedan aracı kullandım, Astra’nın muazzam bir yol tutuşu var. Şehir içi yakıt tüketimi yaklaşık 9lt/100km, şehir dışında 5,5lt/100km’ye kadar düşebiliyor bu rakam. Yakıt tüketiminde bu rakamları yakalamak tamamen sürüş alışkanlıklarınızla alakalı. Düzlükte tork ve hızlanması tatminkar, yokuş ve rampa çıkarken gaza biraz fazla basmak gerekiyor. Tüm koltuklar dolu ve klima açıksa daha fazla basmak gerekiyor, ki bence arabanın en zayıf noktası bu 🙂 Bir arkadaş direksiyon sert demiş,… Read more »
kullaniciadi
Üye

bende aynı kasanın 2013 ü var. Aracın eksileri saymakla bitmez, taş gibi direksiyon ve süsp. ları var. çok yakıyor ve çok ısınıyor motor. hantal kalıyor alt devirlerde, tork fakiri resmen. tek güzel yanı, çok sağlam bir karosere sahip oluşu ve iyi yol tutuşu. ama en kabul edilemez yanı sert direksiyonu. hidrolik falan diye geçiyor ama yalan, kas gücüyle dönüyor.

Melih86
Üye

Bu Aracın kazık gibi süspansiyonu var

memurr
Üye

emeğin için teşekkürler.
edit: bayanların yan koltukta oturuken çantalarını neden dizlerinin üstüne koyup sıkı sıkı sarılırlar biri bana açıklarsa sevinirim 🙂
02:04 sn

Patri
Üye

Eline sağlık ama aracın enjoy değil essentia konfor paket.

enpisagor
Üye

Merhaba, ilginiz ve düzeltmeniz için çok teşekkürler, ruhsatta bilgi yer almaması ve araç sahibinin bu yönde bilgi vermesi ile yanlışlık yapmışız sanırım, özür dilerim.