Son dönemde birçok ünlünün ve internet fenomeninin kullandığı “hover board” ulaşımda yeni bir devrin başlangıcı oldu. Yüksek menzili ve eğlenceli sürüşü sayesinde okula, işe veya gezmeye giderken kullanılabilecek pratik bir ulaşım aracı olan Hovbo the hover board ise kaykay ve elektrikli scooterın bir kombinasyonu. Yetişkinler için bisiklet veya motosiklete alternatifken, çocuklar için eğlenceli bir ulaşım aracı. Hovbo Türkiye sözcüsü Damla Tosun’a göre; “Hovbo, 7’den 70’e herkesin kullanması için geliştirildi. 10 dakikada kullanımı öğrenilebilir ve vücudun bir parçasıymışçasına hareket ettirilebilir.”

Hovbo, denge sensörleri sayesinde, dokunmatik pedallarının üzerine çıkıldığı anda kendi dengesini sağlıyor. İleri veya geri gitmek için vücudu eğmek, dönüşler için ise ayak bilekleri ile cihazı kontrol etmek yeterli. 10 km/s hıza ulaşabiliyor ve maksimum 20 km menzile sahip, şarjı bittiğinde ise 2 saatte tam şarj olabiliyor. Yağmurlu havalarda bile kullanılabilen Hovbo, sokakta, parkta, bahçede hatta ofiste eğlenceli bir sürüş vaat ediyor.

Hovbo, 2,499 TL’ye www.hovbo.com ve seçkin hobi mağazalarında distribütör garantili olarak satılıyor. Hovbo Türkiye, yaygın teknik servisi ağı ile satıştan sonrada müşterilerine destek vermeyi sürdürüyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bana bildir