Ford, bugün Los Angeles Otomobil Fuarı’nda 2017 model Escape’in tanıtımını yapacak.

Markanın tasarım yüzünün etkilerini taşıyan aracın ön ve arkasında yeni LED aydınlatmalar kullanılmış. Eğer aracı Sport paketiyle tercih ederseniz, 19″ büyüklüğünde titanyum görünümlü jantlar ve şık marşpiyellerle sahip olabiliyorsunuz.

İçeri geçtiğimiz zaman daha önemli yenilikleri görüyoruz. Tasarımı yeni direksiyon, mekanik el freninin yerini alan elektronik park freni, bardaklık ve kol desteği için yer açılmasını sağlamış.

2017 Escape, yeni bir multimedya sistemi ve gelişmiş güvenlik teknolojileri ile gelecek. SYNC 3 adındaki multimedya sistemi, uzaktan bağlantıyla aracı çalıştırılması da dahil ilgi çekici özelliklerle gelecek. Adaptif hız sabitleyici, gelişmiş park asistanı, şerit takip asistanı ve çarpışma ikazı, çarpışma önleyici fren sistemi, kör nokta uyarı sistemi, yokuş kalkış ve iniş desteği Escape’in elini güçlendiren güvenlik sistemleri arasında.

Kaputun altında ise 1.5 Turbo (180 HP – 250 Nm) motor, eski 1.6’nın yerini alıyor. 2.0 Turbo ünite ise revize edilerek 245 HP güç ve 374 Nm tork değerlerine yükseltilmiş.

 

Kimler Neler Demiş?

3 Yorum "2017 Ford Escape yüzünü gösterdi"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Omerr
Üye

yeni kuga değil mi bu

MRT
Üye

ikisi de aynı araç orda escape , burda kuga.

fmoto
Üye

2016 ilkbaharda Amerika’da Escape, 2016 son çeyrekte ise Avrupa pazarında Kuga olarak satışa sunulacak.