Genesis, G90 modeli için Güney Kore’de bir günde 4.300’den fazla ön sipariş aldı. Eğer böyle devam ederse sağlam bir başlangıç yapacak gibi duruyor.

Hyundai, yeni Premium markasını 9 Aralık’ta göz önüne çıkarmayı hedefliyor. OTOPARK takipçilerine özel G90’ın kamuflajlı fotoğraflarını haftalar önce paylaşmıştık.

Hyundai sözcüsü JoongAng Daily “Yüksek fiyatlarına rağmen markamızın bu derece güzel ön sipariş aldığını görmek hem şaşırtıcı, hem de bizim için gurur verici.” sözleriyle gidişattan memnun olduğu açıkça görülüyor.

Açıklamanın devamında ise “Genesis’in başarısı, Hyundai’nin alıcı gözündeki güvenilirliğini daha da güçlendirmiştir. Biz de otomobilin teknolojisini geliştirmeye devam ediyor, müşterilerimizin önüne daha güvenli bir lüks sedan çıkartmak için çaba sarfediyoruz.” denildi.

Alınan son bilgilere göre ise Genesis G90’ın 2016 yılı içerisinde uluslararası pazara çıkması bekleniyor.

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
3
0
1
 
3
Abdullah YEŞİLSalih Karaaliogluİstanbullu
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Salih Karaalioglu
Üye
Salih Karaalioglu

Yakın zamanda kendini en çok geliştiren üretici markalardan bir tanesi de Hyundai. Gerçekten son 10-15 sene içindeki gelişim muhteşem derecede bana sorarsanız. i30 modelindeki direksiyon ağırlaşması, araçlarının yol tutuşlarının nispeten avrupalı rakiplerine göre geride kalması, dizel motorlarındaki yüksek tüketime rağmen bence gelişimleri muhteşem. Koreli arkadaşları tebrik etmek gerek.

İstanbullu
Üye
İstanbullu

Şu haber arabanın resimleri eksik. Googlede aratacaz sanırım.