Aslı ve Muhip ile Ford’un 160 beygirlik sedanıyla şehirde sessiz bir tur.

Kimler Neler Demiş?

28 Yorum "Ford Mondeo 1.5 Ecoboost Titanium | Kadın Gözüyle"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
2000cc
Üye

2.26 dk dayanabildim hiç tadı yok videonun 🙁 değil mondeo bugatti vyron test etseydiniz sanırım aynı dakika bırakırdım.Ant nerdesin sennnn

Yıldız
Üye

14.32 :D:D:D:D tepkiler harika ya:D

Yellowolf
Üye

kadran konusunda katılmıyorum. Bu arabanın kadranları volvodakinden iyi falan değil. volvoda herşey net ve plastiklerle ayrılmış ne nerede hangi bölmede belli. vag mercedes vs de tamamen lcd bulunuyor ki onlar bu kadranlardan kat kat güzel. bu kadranları nasıl sevdiniz anlamak mümkün değil. Onun haricinde aracı oldukça beğendiğimi söylemeliyim 1.5 gitmiyor demek abesle iştigal.. ekonomi odaklı düşük vergi dilimine giren mantıklı bir araba olduğunu düşünüyorum 8 litre bu araba için gayet makul son zamanlarda sokaklarda bolca görebiliyoruz bu da mantıklı olduğunun kanıtı.

Batuhan Karalar
Editor

Her ne kadar konforlu olursa olsun Aslı’nın “Gitmiyor bu.” dediği araba benim için bitmiştir. Video sonundaki muhabbete de sonuna kadar katılıyorum trafikte o kadar çok yol verme kurallarını bilmeyen kişi var ki birini sopayla kovalayasım geliyor.

adibasdas
Üye

ulan aslı sanki jeremy clarkson, aslı gitmiyor deyince araba bitiyor. benim için bitmiştir nedir ya, saçma sapan yorum

İstanbullu
Üye

Sirf şu koca arabayi , sifira sifir park eden sistem icin bile alinir. Kucuk araba aliyorsun parki kolay, icine adam sigmiyor.
Buyuk aliyorsun park edemiyorsun.
Bu park sisttemlerini cok seviyorum.