Honda’nın sevimli spor-hibrit otomobili CR-Z, makyajlı versiyonuyla ortaya çıktı.

Hafif bir makyaj operasyonu geçiren CR-Z’nin ön yüzü, bir önceki versiyonundan daha sert hatlara sahip oldu. Altıgen formdaki ön panjur, bıçağa benzer ön difüzör ve üçgen sis lambası bölümü CR-Z’yi eskisinden daha keskin gösterirken yeni arka tampon ve difüzör de dış yüzeydeki makyajı tamamlayan unsurlar olarak yer alıyor.

CR-Z’nin iç mekanında da görsel olarak pek bir değişiklik göze çarpmazken 7 inçlik bir multimedya sistemi tüm paketlerde standart olarak sunuluyor. Multimedya sisteminde yer alan LaneWatch sistemiyle beraber yolcu tarafındaki kör noktaların görüntüsü multimedya sistemine aktarılıyor. Bunun dışında start-stop sistemi ve elektronik el freni de tüm paketlerde standart olarak yer alıyor.

Yeni CR-Z’nin kaputunun altında ise selefine göre bir değişiklik yapılmamış. 4 silindirli 1.5 litrelik elektrik destekli hibrit motorun yer aldığı CR-Z, 6000 devirde 130 beygir güç ve 172 Nm tork üretiyor. Yeni CR-Z’nin manuel şanzımanlı LX versiyonu 20.295$, 6 ileri CVT şanzımana sahip EX-L Navi versiyonu ise 25.090$’lık fiyatıyla yarın Amerika’da satışa sunulacak.

5
Kimler Neler Demiş?

avatar
4
1
0
 
5
salvationenzoBatuhan KaralarThe MisterÖzgür Güneş
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
salvation
Üye
salvation

Allah aşkına honda, eskisi daha güzeldi. her modelde geri gidiyor tasarım.

enzo
Üye
enzo

koy şuna 170 beygir de hatatatata gidelim

The Mister
Üye
The Mister

”bir önceki versiyonundan daha set” şeklinde yazılmış sert olacaktı ama güzel bir yazı 🙂

Özgür Güneş
Üye

Şu güzelim arabaya sonunda ben 1.6 turbo motor takıp satıcam