Piyasaya sunulduğu günden bu yana tasarım ve konfor açısından sınıfında fark yaratan ve aynı zamanda otoriteler tarafından da ödüllere layık görülen Hyundai i20, son olarak oldukça prestijli “Altın Direksiyon 2015” tacını taktı. Altın Direksiyon ödülünü kazanan ilk Hyundai modeli olarak da öne çıkan i20, zengin donanımları ve çeşitli motor seçenekleriyle ülkemizde de başarılı bir grafik çiziyor.

2015 yılında 40. yılını kutlayan Altın Direksiyon ödülleri, yılın en iyi yeni otomobillerini seçerek sektöre yön vermeye devam ediyor. Almanya’nın ünlü otomobil dergisi Auto Bild ve haftalık gazetesi Bild am Sonntag tarafından düzenlenen yarışma, 20 ülkedeki lisanslı yayınlarla ortaklaşa olarak yapılıyor. Avrupa’da toplam 425.000 okuyucunun oylamaya katılmasıyla sonuçlanan “Altın Direksiyon 2015”, segmentlere göre en iyileri belirlerken aynı zamanda tasarımcılar, editörler ve yazarlardan oluşan jüri üyelerine sahip.

Hyundai Motor Grubu Tasarım Başkanı Peter Schreyer, Berlin Axel Springer Yayınevi’nde düzenlenen törende ödülünü alırken konuyla ilgili olarak “Okuyucular, ürün gamımızın en genç üyelerinden biri olan Hyundai i20’yi tercih ederek segmentinde birinci seçti. Bu durumdan oldukça gurur duyuyoruz. Çünkü tasarım, kalite ve işçilik anlamında ilerleme kaydettiğimizi açıkça kanıtlamış oluyoruz. Red Dot Design ve IF Design ödüllerinden sonra Altın Direksiyon 2015’i de kazanan i20’nin tasarım ve konfor anlamındaki başarısı ve iddiası da böylelikle perçinlenmiş oluyor” dedi.

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
2
1
1
 
3
hcaglarAutomobilistaemre6116
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
hcaglar
Üye
hcaglar

direksiyon kutusundan ses geliyordu henüz 4000km de iken meğerse çeyrek altındanmış 🙂

emre6116
Üye
emre6116

bu arabanın coupe modeline 1.6 t-gdi motor koysalar bide içine accentteki gibi bi multi-medya cihazı ekleseler patlar bu araba

Automobilista
Üye
Automobilista

Sizin dediğiniz gibi bir motor gelmeyecek.Ama geçen sene Assan yetkililerinden aldığım bilgiye göre İ20 Coupe’ye 1000 cc 3 silindirli turbo benzinli bir motor gelecek: http://www.otopark.com/2015/04/16/izmitte-son-durum/