Bu sezonun F1 şampiyonu Lewis Hamilton Monaco’da Pagani Zonda LH model aracıyla kaza yaptı.

Instagram hesabından yaptığı açıklamalarda Hamilton, kazada kimsenin yaralanmadığını, park halindeki araca hafifçe çarptığını belirterek, doktorunun tavsiyesiyle bir gün istirahat ettiğini söyledi.

“Size bu durumu bildiriyorum çünkü hatalarımızdan ders çıkarmalıyız ve kendimizi geliştirmeliyiz.” diyen Hamilton, Monaco’dan havalandığını ve Brezilya’ya gittiğini söyledi.

Kazayla ilgili çok bir bilgi olmadığı gibi Monaco’da bulunan bir kişi tarafından çekilen sadece bir fotoğraf var. Karanlıkta ne olduğu pek belli olmasa da 2.6 milyon dolar değerindeki Pagani’nin duran bir araca çarptığı az çok gözlemlenebiliyor.

lewis hamilton kaza

PAYLAŞ
Önceki içerikBesler ROTAX’a hızlı başladı
Sonraki içerikNürburgring’e FIA ayarı
Umut

Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka’ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012’den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum "Lewis Hamilton kaza yaptı"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
Dagasan
Üye

Yanlış hatırlamıyorsam doktorun istirahat et demesi hasta olduğu içindi kaza ile alakası olmaması lazım.

wpDiscuz