Bir arabanız varsa ve arkadan itişliyse ister istemez içinizde bir “Sinan Koç” beliriyor. Bu ister bir BMW olsun isterse bir Tesla hiç fark etmez. Aracınız arkadan itişliyse elektrikli de olsa o araç bir gün mutlaka drift yapacaktır.

Elon Musk önderliğindeki mühendislik ekibi tarafından üretilen dünyanın belkide en sansasyonel otomobili olan Tesla Model S, bu videoda dünyanın en sessiz driftini yapıyor diyebiliriz. Konumuz olan Tesla Model S’ten biraz bahsedecek olursak, P85+ model numarasına sahip 416 beygir ve 600 Nm tork üreten elektrikli motora sahip bir canavar.

Videomuzdan biraz bahsedecek olursak en hızlı ve elektrikli sedanlardan biri olan Tesla Model S deyimi yerindeyse yan yan gidiyor. Ve giderken çıkardığı ses(!) -tek ses- lastik yakma sesi. Kendi adıma konuşacak olursam bu sessizlikle bu gösteri beni tatmin etmedi. Çünkü bir otomobil tutkunu olarak bir devir kesici ve kendini yırtan motor sesi duymak istiyor insan. Sözü fazla uzatmadan huzurlarınızda Tesla Model S ve sessiz bale.

5
Kimler Neler Demiş?

avatar
3
2
0
 
5
KaganglcBebebiskuvisimamudkormikazeExhaust
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Kaganglc
Üye
Kaganglc

Duracell kicked in yo!

kormikaze
Üye
kormikaze

bu haber daha önce yayınlanmıştı sanki

mamud
Üye
mamud

Bende öyle hatırlıyorum. Hatta herkes ah motor sesi vah motor sesi diye yakınmıştı.

Bebebiskuvisi
Üye
Bebebiskuvisi
Exhaust
Üye
Exhaust

Meğer bütün tadı tuzu motor sesiymiş