Tesla Model S ile dünyanın en sessiz drifti

Tesla Model S'i yan görmüşler...

5
3220

Bir arabanız varsa ve arkadan itişliyse ister istemez içinizde bir “Sinan Koç” beliriyor. Bu ister bir BMW olsun isterse bir Tesla hiç fark etmez. Aracınız arkadan itişliyse elektrikli de olsa o araç bir gün mutlaka drift yapacaktır.

Elon Musk önderliğindeki mühendislik ekibi tarafından üretilen dünyanın belkide en sansasyonel otomobili olan Tesla Model S, bu videoda dünyanın en sessiz driftini yapıyor diyebiliriz. Konumuz olan Tesla Model S’ten biraz bahsedecek olursak, P85+ model numarasına sahip 416 beygir ve 600 Nm tork üreten elektrikli motora sahip bir canavar.

Videomuzdan biraz bahsedecek olursak en hızlı ve elektrikli sedanlardan biri olan Tesla Model S deyimi yerindeyse yan yan gidiyor. Ve giderken çıkardığı ses(!) -tek ses- lastik yakma sesi. Kendi adıma konuşacak olursam bu sessizlikle bu gösteri beni tatmin etmedi. Çünkü bir otomobil tutkunu olarak bir devir kesici ve kendini yırtan motor sesi duymak istiyor insan. Sözü fazla uzatmadan huzurlarınızda Tesla Model S ve sessiz bale.

Yorum Yaz

5 Yorum "Tesla Model S ile dünyanın en sessiz drifti"

Bana bildir

Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
Kaganglc
Üye
Kaganglc
1 yıl 8 gün önce

Duracell kicked in yo!

kormikaze
Üye
kormikaze
1 yıl 8 gün önce

bu haber daha önce yayınlanmıştı sanki

Bebebiskuvisi
Üye
Bebebiskuvisi
1 yıl 8 gün önce
mamud
Üye
mamud
1 yıl 8 gün önce

Bende öyle hatırlıyorum. Hatta herkes ah motor sesi vah motor sesi diye yakınmıştı.

Exhaust
Üye
Exhaust
1 yıl 8 gün önce

Meğer bütün tadı tuzu motor sesiymiş

wpDiscuz