Yeni Renault Fluence çizim yapılmış haliyle karşımızda. Muhtemel üretimi bu şekilde gözükecek aracın casus fotoğrafları sızdı.

Bu ayın başlarında Renault Megane’dan türetilmiş dört kapılı sedan modelinin Fransa’da test edildiğini görmüştük. Bu da bize açıkça fransız şirketin yeni Fluence üzerinde çalıştığını gösteriyor. Theophilus Chin’in yaptığı çizim ile görülüyorki önden arkaya ufak düzeltmeler uygulanmış ve bagaj kısmı uzatılmış 2016 Megane bizleri bekliyor. Sonuca bakıldığında iyi görünümlü bir kompakt sedan ortaya çıkmış. Abisi Talisman ve kardeşi Megane’da olan bumerang şeklindeki led farları çıkartılmış ve aşağı alınmış. Daha sade bir görünüm elde edilmiş.

Aracın benzer motolar ile gelmesi bekleniyor. Daha hiçbir şey kesinleşmiş olmasa da inanıyoruzki Fluence 2016 yılının başlarında tanıtılacak ve yıl bitmeden de satışına başlanacak.

 

11
Kimler Neler Demiş?

avatar
8
3
0
 
9
gencfotografclceyhansuyuEmre Berk Simsekcmylmzburakcanyilmaz
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
gencfotografcl
Üye
gencfotografcl

Gövde olarak 2-3 sene önceki kia cerato’ya benzettim aynı sınıfta olmaları dolayısıyla olabilir tabiki fakat umarım ki daha iyi bir yol tutuşu sağlıyordur yeni fluence…

ceyhansuyu
Üye
ceyhansuyu

Araç çok hoşuma gitti. Haber için teşekkürler.

Emre Berk Simsek
Üye

Şahsi olarak, arka tasarım hoşuma gitmedi. C sütununun altındaki kaslı yapıya uygun, devamı olabilecek şekilde stoplar kullanılabilirdi, ama ne yazık ki arkada kopukluk var. Her açıdan yakalanan steroid patlaması arkaya geçince ufacık bir tamponla bozulmuş. Öndeki ledin alta alınması doğru bir karar ve bu şekilde ön tasarım gayet şık. Eski nesil SuperB vakası…

cmylmz
Üye
cmylmz

jetta gibi olmuş 🙂

burakcanyilmaz
Üye
burakcanyilmaz

Tutar Bu 😀