Ve karşınızda yeni Renault Fluence

Çizimler ortaya güzel görünümlü bir sedan çıkartıyor.

11
11483

Yeni Renault Fluence çizim yapılmış haliyle karşımızda. Muhtemel üretimi bu şekilde gözükecek aracın casus fotoğrafları sızdı.

Bu ayın başlarında Renault Megane’dan türetilmiş dört kapılı sedan modelinin Fransa’da test edildiğini görmüştük. Bu da bize açıkça fransız şirketin yeni Fluence üzerinde çalıştığını gösteriyor. Theophilus Chin’in yaptığı çizim ile görülüyorki önden arkaya ufak düzeltmeler uygulanmış ve bagaj kısmı uzatılmış 2016 Megane bizleri bekliyor. Sonuca bakıldığında iyi görünümlü bir kompakt sedan ortaya çıkmış. Abisi Talisman ve kardeşi Megane’da olan bumerang şeklindeki led farları çıkartılmış ve aşağı alınmış. Daha sade bir görünüm elde edilmiş.

Aracın benzer motolar ile gelmesi bekleniyor. Daha hiçbir şey kesinleşmiş olmasa da inanıyoruzki Fluence 2016 yılının başlarında tanıtılacak ve yıl bitmeden de satışına başlanacak.

 

Yorum Yaz

11 Yorum "Ve karşınızda yeni Renault Fluence"

Bana bildir

Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
gencfotografcl
Üye
gencfotografcl
1 yıl 8 gün önce

Gövde olarak 2-3 sene önceki kia cerato’ya benzettim aynı sınıfta olmaları dolayısıyla olabilir tabiki fakat umarım ki daha iyi bir yol tutuşu sağlıyordur yeni fluence…

ceyhansuyu
Üye
ceyhansuyu
1 yıl 9 gün önce

Araç çok hoşuma gitti. Haber için teşekkürler.

Emre Berk Simsek
Editor
1 yıl 9 gün önce

Şahsi olarak, arka tasarım hoşuma gitmedi. C sütununun altındaki kaslı yapıya uygun, devamı olabilecek şekilde stoplar kullanılabilirdi, ama ne yazık ki arkada kopukluk var. Her açıdan yakalanan steroid patlaması arkaya geçince ufacık bir tamponla bozulmuş. Öndeki ledin alta alınması doğru bir karar ve bu şekilde ön tasarım gayet şık. Eski nesil SuperB vakası…

cmylmz
Üye
cmylmz
1 yıl 9 gün önce

jetta gibi olmuş 🙂

burakcanyilmaz
Üye
burakcanyilmaz
1 yıl 9 gün önce

Tutar Bu 😀

wpDiscuz