2016 yılında çıkacak olan Mercedes-Benz E Serisi’nin casus videoları devam ediyor. Bu sefer içine ait videolar ortaya çıktı.

Bulmacanın son parçası gibi duran bu video W213 kodlu E Sınıfının içine ait detayları ortaya çıkartıyor. Bugüne kadar birçok casus video ve fotoğrafla ortaya çıkan aracın iç kısmı ilk kez bu kadar detaylı gözüküyor. S Serisi ve C Serisi’nin karışımı olacağı söylenen E serisi için bu iddia görüntülerle kanıtlanmış gibi duruyor.

Ön konsol gizlenmiş olmasına rağmen, daha önceden ortaya çıkan prototiplerde S Serisinde olduğu gibi 12.3 inçlik ikiz gösterge paneline sahip olduğu biliniyor. Merkezdeki dört havalandırma da büyük kardeşinden alınan diğer parçalardan.

Arkadaki diz mesafesinin yeterli olmadığını düşünenler için Mercedes-Benz daha geniş dingil mesafesine sahip bir E Serisi üzerinde çalışıyor. Önceki neslinde E LWB modelini sadece Çin’de satan firma, yeni modelini Mercedes-Maybach alt markası adında tüm dünyada satmayı planlıyor. Bu modelin fiyatlandırmasının standart E Serisinden pahalı ve baz S Serisine yakın olacağı tahmin ediliyor. Fakat Daimler iki aracın fiyatlandırmasını üst üste bindirmeyecektir.

Yapılan açıklamaya göre standart dingil mesafesine sahip E Serisi sedan’ın Ocak ayında yapılacak olan NAIAS fuarında görücüye çıkması bekleniyor.

Kimler Neler Demiş?

4 Yorum "W213 E Serisi’nin casus video serisi devam ediyor"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
Arda KARACIK
Üye

çok saçma bir tasarım var bence mercedes bence artık bitti bi bmw’ye audi’ye bakın bide buna bakın teknoloji anlayışı iki ekrandan ibaret olmamalı yanlışmıyım

____TIRI
Üye

E serisi ama içerde karbon-fiber 🙂 direk 63amg fln hedeflemiş kim yapmışsa
cle yapacaklar herhalde 🙂

____TIRI
Üye

edit: ayrıca E serisini hafifletip ne yapacaklar o da saçma arabanın ağırlığı ile doğru orantılı değil…
DTM aracı çıkarıyo sanki i…. neyse küfür yok 🙂

HAKANARABUL
Üye

W205 ten hiç bir farkı yok orta konsolun yanları dikişli deri sadece. Bunlar işi iyice bok ettiler

wpDiscuz