W213 E Serisi’nin casus video serisi devam ediyor

Bu sefer detaylı iç kısım videoları çekildi.

4
3869

2016 yılında çıkacak olan Mercedes-Benz E Serisi’nin casus videoları devam ediyor. Bu sefer içine ait videolar ortaya çıktı.

Bulmacanın son parçası gibi duran bu video W213 kodlu E Sınıfının içine ait detayları ortaya çıkartıyor. Bugüne kadar birçok casus video ve fotoğrafla ortaya çıkan aracın iç kısmı ilk kez bu kadar detaylı gözüküyor. S Serisi ve C Serisi’nin karışımı olacağı söylenen E serisi için bu iddia görüntülerle kanıtlanmış gibi duruyor.

Ön konsol gizlenmiş olmasına rağmen, daha önceden ortaya çıkan prototiplerde S Serisinde olduğu gibi 12.3 inçlik ikiz gösterge paneline sahip olduğu biliniyor. Merkezdeki dört havalandırma da büyük kardeşinden alınan diğer parçalardan.

Arkadaki diz mesafesinin yeterli olmadığını düşünenler için Mercedes-Benz daha geniş dingil mesafesine sahip bir E Serisi üzerinde çalışıyor. Önceki neslinde E LWB modelini sadece Çin’de satan firma, yeni modelini Mercedes-Maybach alt markası adında tüm dünyada satmayı planlıyor. Bu modelin fiyatlandırmasının standart E Serisinden pahalı ve baz S Serisine yakın olacağı tahmin ediliyor. Fakat Daimler iki aracın fiyatlandırmasını üst üste bindirmeyecektir.

Yapılan açıklamaya göre standart dingil mesafesine sahip E Serisi sedan’ın Ocak ayında yapılacak olan NAIAS fuarında görücüye çıkması bekleniyor.

Yorum Yaz

4 Yorum "W213 E Serisi’nin casus video serisi devam ediyor"

Bana bildir

Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
Arda KARACIK
Üye
Arda KARACIK
11 ay 12 gün önce

çok saçma bir tasarım var bence mercedes bence artık bitti bi bmw’ye audi’ye bakın bide buna bakın teknoloji anlayışı iki ekrandan ibaret olmamalı yanlışmıyım

TIRI
Üye
11 ay 12 gün önce

E serisi ama içerde karbon-fiber 🙂 direk 63amg fln hedeflemiş kim yapmışsa
cle yapacaklar herhalde 🙂

TIRI
Üye
11 ay 12 gün önce

edit: ayrıca E serisini hafifletip ne yapacaklar o da saçma arabanın ağırlığı ile doğru orantılı değil…
DTM aracı çıkarıyo sanki i…. neyse küfür yok 🙂

HAKANARABUL
Üye
HAKANARABUL
11 ay 12 gün önce

W205 ten hiç bir farkı yok orta konsolun yanları dikişli deri sadece. Bunlar işi iyice bok ettiler

wpDiscuz