“Audi: The Forecast” isimli reklam filmi bu kasımda Amerikada yayınlandı, 2 hafta içinde 600 bine yakın izlenme sayısına ulaştı.

Bu reklam filmi “Venables Bell & Partners” isimli bir San Francisco reklam ajansı tarafından yapıldı. Reklamın içeriği basit görünse de çok büyük bir bütçe harcanarak yapıldı.

Her kış geldiği zaman, Audi satışlarını artırıyor, karına kar katıyor çünkü marketteki avantajları 4 çeker olmasından ziyade birazda quattroların yakışıklı durmasıyla alakalı, bundan dolayı Audi markette Mercedes ve BMW’den daha çok tercih ediliyor.

Reklamda bir kar fırtınası bütün şehri etkisi altına alır ve büyükbaba için sadece şehri değil tatilin ruhunu da esir etmiştir bu kar fırtınası. Büyükbaba dünyaları yıkılmış bir durumda yılbaşının kendisi için bittiğini idrak etmişti.

Gördüğünüz üzere, tatillerde bütün aile ferdleri bir araya gelir ve büyükbabamız torunlarıyla sevgi dolu vakitler geçirir. Fakat bu tatilde onu tatlı köpeği bile neşelendiremiyordu.

Fakat o da ne! Büyükbabanın ailesi yine günü kurtarmış, dışarıdaki kıyamet gibi kar fırtınasına karşı muvaffak olmuşlardı. Audi all-wheels-drive yine işini en iyi şekilde yapmıştı. Audi ise bize şu mesajı veriyor alttan alttan ”Quattro kötü hava koşullarında bile dört tekere güç göndererek en iyi tutuşu sağlar. Bütün araçlarımız amaçlarına uygun üretilmiş olup efsanevileşmiş quattro dört tekerden çekiş sistemi 35 yıl boyunca araçlarımızın gücüne güç katmıştır.”

Videoda gördüğünüz mavi araç SQ5, ardından yeni Q7 ve A8 sedan takip ediyor. Bu araçlar ki pahalı Alman arabaları, sizi en zor şartlarda bile büyükbabanıza ulaştırır ve videoda olduğu gibi “biz dört çekeriz büyükbaba!” diyebilirsiniz.

https://youtu.be/g_uImzkZWCQ

Kimler Neler Demiş?

6 Yorum "Audi’den kalpleri ısıtan reklam filmi"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
ceyhansuyu
Üye

Reklam gerçekten güzel beni tavladı diyebilirim. Audi alma potansiyelim olsa hiç düşünmeden alabilirim.

Ali Serdar GÖK
Editor

İzlediğim en etkileyici reklamlardan biriydi. “In your face” şeklinde abartılı değildi 😀

And
Üye

Elektrik de ne çabuk geri geldi 😛

Ali Serdar GÖK
Editor

Bu kadar realist olma abi, göz yum çocuklar reklam yapıyor 😛

Yellowolf
Üye

Bunlar emisyon lobisinin isleri