Audi, Las Vegas’taki Tüketici Elektroniği Fuarı’nda gizemli konsept otomobilini vitrine çıkarmayı planladıklarını açıkladı.

Gizemli model 6 Ocak’ta sergilenecek fakat model hakkında detaylı bilgi verilmedi. Alınan bilgilere göre ise model teknoloji odaklı olacak yani yüksek ihtimalle özerk (otonom) sürüş sistemine sahip yüksek teknolojili bir konsept olacak.

2015-audi-prologue-pilote_1600x0w
Bu gizemli modelin yanında, Audi’nin Amerika Başkanı Scott Keogh ve Audi’nin Elektrik ve Elektronik Başkanı Rick Hudi “elektrifikasyon, dijitalleşme ve pilot sürüş alanlarında en son teknolojileri, ürünleri ve mega trendleri” tanıtacak ayrıca otomobil üreticileri otomotiv geleceğine bakış sağlayan sahip oldukları bir çok teknolojiyi sergileyecekler. Tüm bunların yanında Audi, elektronik alanında hiç olmadığı kadar etkilendiğini açıkladı.

Tüketici Elektroniği Fuarı araç tanıtımlarını görmek için garip bir yer gibi görünüyorken son yıllarda daha cezbedici olmaya başladı. Faraday Geleceği yeni bir konsept tanıtmak için gelecek gösteriyi kullanacak ve General Motors’un CEO’su Mary Barra 6 Ocak’taki açılış konuşması sırasında Chevrolet Bolt üretimini açıklaması bekleniyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bana bildir